Kondanstör Yüksek voltaj patlaması

Bu yöntem ne kadar sağlıklı olabilir ki? bilo_cu bence yanlış yapıyorsun.
Elektroliz ile yapacaksın ki gümüş elektron yüklenen iyon parçacıkları birbirini yittiği için vücutta toplanmıyor. Faydadan çok zarar verirsin. Acele etmeye gelmez gerekirse 24 saatte yap. 1-20 mA miliamper en ideali kollidal gümüş için. Ben tam teknik bilgiye sahip değilim bu işten anlayan biri daha net cevap verir.

O yöntem ile parçalar kaç nano molekül değerde. Bir başka araştırmacı mikro amperden bahsediyor, kimiside mikro amper kolloidal değil iyonik gümüş suyu olur diyor.

Bu yöntem ne kadar sağlıklı olabilir ki? bilo_cu bence yanlış yapıyorsun.
Elektroliz ile yapacaksın ki gümüş elektron yüklenen iyon parçacıkları birbirini yittiği için vücutta toplanmıyor. Faydadan çok zarar verirsin. Acele etmeye gelmez gerekirse 24 saatte yap. 1-20 mA miliamper en ideali kollidal gümüş için. Ben tam teknik bilgiye sahip değilim bu işten anlayan biri daha net cevap verir.

O yöntem ile parçalar kaç nano molekül değerde. Bir başka araştırmacı mikro amperden bahsediyor, kimiside mikro amper kolloidal değil iyonik gümüş suyu olur diyor.

Katılıyorum. Sağlık bulmak yerine zehirlenilebilir. Daha öncede yazmıştım.

Acele etmek istemem de bisürü sebeb var.. Abim e yapıyorum ablama yapıyorum kendime yapıyorum patronum da liken pilanus vardı tıpda çaresi yok 1.5 ayda iyileşme görüldü o na yapıyorum arada patron annesine götürüyor.. Uykusuzluk dan ölmek üzereyim.. :) gümüş kendi yapısı itibariyle mikrop bakteri vs öldürme kabiliyetin de.. Ne kadar küçük olursa hücrelere nufuzu okadar fazla oluyor.. Bu güne kadar kolloidal olarak içtim hiç bir yan etkisi olmadı.. Herkes yapamıyor ne kadar da düşük voltaj olsa insanlar elektrik den korkuyorlar..

Bu iş için piyasada dr. beck protokol devresi var, ayrıca orada önemle bahsediyor gümüş haricinde metal suya girmesin diyor burada adam gümüşten başka her şeyi daldırıyor. Mikroskop'a bile gerek yok is gibi toz buz oluyor resmen yanıyor gümüş başka bir elemente dönüşüyor. Odunu al yak odun olarak mı kalıyor köz olur kül olur buradaki gümüş artık hangi element oluyor bilemem adam yeni bir element icat etmiş :)
Amaç gümüşü yakmak patlatmak değil aynen gümüş olarak küçük parçacıklara ayırmak.
İnterneti tam arıştarmazsam adam diyor tak 12v 1amper adaptörü yap diyor dev asa parçacıkalr faydası bile olmaz.

Mikroamper ile uğraşırken bu gümüş suyunu zorunlu sebeple kullanan bir arkadaş yapma dedi 1-20mA arasında yap dedi.

Önceki mesajda kesmez hocanın devresi daha güzel.

Acele etmendeki sebepleri bir kenara bırak, milletin sağlığı ile oynarsın vebali büyük olur.
1litre 24 saat sürsün 20ppm ulaştın 1 litreyi alıp kafana dikip içmeyeceksin 4-5 ay kullanacaksın bir bardak suya bir tatlı kaşığı kadar damlatırsın onu içersin.

Ayrıca ceviz tüket, gümüş iyonu içeren gıda.

Gümüş yüzüğünde bir faydası olabilir. Bilirsiniz aynı zamanda sünnettir. Bence kolidal silver kullananlar gümüş yüzük kolye vb takmalı. Her sünnette bir hikmet vardır. Mesela ben bu sene gümüş yüzük taktım nezle bile olmadım.

Gümüş yüzüğünde bir faydası olabilir. Bilirsiniz aynı zamanda sünnettir. Bence kolidal silver kullananlar gümüş yüzük kolye vb takmalı. Her sünnette bir hikmet vardır. Mesela ben bu sene gümüş yüzük taktım nezle bile olmadım.
Haklısınız hocam sünnete uymak başlı başına şifaya sebeptir. Yalnız gramajını belirtmek lazım 1 miskal = 4,8gram.

Bu iş için piyasada dr. beck protokol devresi var, ayrıca orada önemle bahsediyor gümüş haricinde metal suya girmesin diyor burada adam gümüşten başka her şeyi daldırıyor. Mikroskop'a bile gerek yok is gibi toz buz oluyor resmen yanıyor gümüş başka bir elemente dönüşüyor. Odunu al yak odun olarak mı kalıyor köz olur kül olur buradaki gümüş artık hangi element oluyor bilemem adam yeni bir element icat etmiş :)
Amaç gümüşü yakmak patlatmak değil aynen gümüş olarak küçük parçacıklara ayırmak.
İnterneti tam arıştarmazsam adam diyor tak 12v 1amper adaptörü yap diyor dev asa parçacıkalr faydası bile olmaz.

Mikroamper ile uğraşırken bu gümüş suyunu zorunlu sebeple kullanan bir arkadaş yapma dedi 1-20mA arasında yap dedi.

Önceki mesajda kesmez hocanın devresi daha güzel.

Acele etmendeki sebepleri bir kenara bırak, milletin sağlığı ile oynarsın vebali büyük olur.
1litre 24 saat sürsün 20ppm ulaştın 1 litreyi alıp kafana dikip içmeyeceksin 4-5 ay kullanacaksın bir bardak suya bir tatlı kaşığı kadar damlatırsın onu içersin.

Ayrıca ceviz tüket, gümüş iyonu içeren gıda.
Gümüş ü su da ppm değerinden ölçüyorum. Bu işlem sonucu yine ölçeceğim.. Saf su kullandığım için suya ppm değerinden ne kadar metal karıştığını ölçebiliyorum.. Krom çubuk kullanmak yerine gümüş çubuk kullanmak aklımın bir kenarında sürekli duruyor..bir sabah bir akşam olmak üzere 30 ar ml içiyorum bi ara dozu 10 ml düşürdüm ağrılarımın arttığını gördüm yeniden çoğalttım.. Bir iki damla sadece içtiğin sudaki bakterişeri temizlemeye yarar.. Tamamen sağlıklı olan insanlar korunma amaçlı o kadar alabilir ama çevremdeki insanlarda (biri kardeşim) daha ağır sağlık sorunları var..
Böyle birşeyin varlığını twitterda 1 ay boyunca hergün yayınladım.. Çevremde akrabalarda kanser vakaları hergün biraz daha artıyor.. Çevremde herkeşe yapabilme şansım olmuyor.. İnsanlar bilsin öğrensin diye küçük de olsa bi katkım olmuşsa ne mutlu bana.. Burada bile bu konıyu görüp araştıran ilerde de araştıracak olan bir sürü insan olacak..
Hastalıkların genelinin temelinde dengesiz beslenme var.. Dengesiz beslenen insanlar genelde fakir insanlar.. Bi çok insanın kurtulma şansı varken hastahaneler alın eve götürün diyor.. Bu mucizeyi insanlara ulaşılabilir yapmalıyız.. Buradaki paylaşımları görüp becerisi olan insanlar artık kendi gümüş suyunu üretebilir..
şahsi düşüncem Gümüşün içinde başka birşey olmamak kaydıyla hiç bir formu nun insan sağlığına zararı olacağını düşünmüyorum..

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri