Kondanstör Yüksek voltaj patlaması

dozunu yanlış kaçırıp metal zehirlenmesi geçirmeyinde gerisi sorun değil.

Aklımda kaldığı kadar elektrolizde aktarım elektrotlar arasında oluyordu. Elektolite karışma oluyormu.

Kopanlar diğer uca yapışmıyormu.

Kopan parcalar akim yonunde ilerler. Evet cok yol kat eden diger kutuba ilerler. Ve yapisir.

Bir kismi suda kalir bir kismi elektrodda.

Elektrotları gümüşten yaparsanız sorunu çözersiniz. Zamanlayıcı ihtiyacı da kalmaz. Patlat gitsin:).

Sonun buna benzemesinde

Elktrolizdeki amaç maddeyi doğal haliyle ayrıştırmak. O yöntem ile hazırlanan suyu başka bir işe kullanıyorlar içmeye değil. Gümüş Suyun yoksa dua et, gümüş suyu da vesile şifanın sahibi Allah c.c.

Bende gümüş suyu hazırlama derdindeyim fakat bu yöntem ile değil, elektroliz ile yapacağım inşallah.
Saf gümüş çubukları nereden temin ediyorsun?

Son düzenleme:
Sonun buna benzemesinde

Elktrolizdeki amaç maddeyi doğal haliyle ayrıştırmak. O yöntem ile hazırlanan suyu başka bir işe kullanıyorlar içmeye değil. Gümüş Suyun yoksa dua et, gümüş suyu da vesile şifanın sahibi Allah c.c.

Bende gümüş suyu hazırlama derdindeyim fakat bu yöntem ile değil, elektroliz ile yapacağım inşallah.
Saf gümüş çubukları nereden temin ediyorsun?
Ben saf gümüş ü hanif çarşısından buldum Ankara konya sokağın paralelinde anafartalar caddesinde.. Videodaki adam suyun iletkenliğini artırmak için suya tuz katmış o da başka bir bileşen ortaya çıkarmış.. Sanırım gümüş klorür diye birşey gümüş klorür deri altına yerleşip derinin rengini değiştiriyor.. FDA da insanları bu vaka ile korkutuyor işin ucunda milyon dolarlar var.. Bu vaka uzun yıllar boyunca 2 veya 3 kişide görülmüş.. Oysa ilaçlarla binlerce insan ölmüştür.. Birde bu ölümcül de değil.. İşin doğrusu 99.99 saf gümüş ve saf su başka materyal işe girerse işin rengi değişiyor.. Dediğin gibi bizler sadece vesileyiz. Allah herkese şifa versin..

Değişik voltajlarda değişik kalınlıklarda tellerle denemeler sonunda elektromekanik olarak cihazı yaptım..

videolar inşallah açılır.. cihazın çalışma prensib i videoda anlatıldığı gibidir.. elektromekanik biraz sıkıntılı.. şöyleki trafolar ın ağırlığı ve kontaktörde yapışma problemleri oluyor.. bunu elektronik yapmak istiyorum. şu an elimde ki kapasitörler 400 v 2200 mikro farat 3 adet takılı olan, yedek de 250 v 4700 mikro farat kapasitor var yapmak istediğim devrede şarj sınırlama yani şarjı isteğim voltajda durdurabilmem gerekli.yüksek voltajlı 450 v gibi bir kart hazırlayıp bu karta sınırlandırıcı koyup istediğim voltajda durdurabilirmiyim.. kondansator çıkışı için de triyak düşünüyorum doğru akım triyak devresi aynı karta uygulanabilirmi? aynı kartta değişik değerlerde kondansatör kullanılabirmi..

Youtube link leri
1550313027(1).mp4

1550313027(2).mp4

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri