KNX eğitimi ve ders notları

merhabalar arkadaşlar;Bu KNX eğitimleri ne kadar pahalı bu insanlar çıldırmış olmalı 1250 euro diyolar.o da sadece ilk seviye .. KNX ile ilgili elinde , kendi kendimize öğrenebileceğimiz dökümanlar notlar veya online eğitim tarzı ?? Bilgisi olan var mı Daha evvel konuşulmuş forumda ama linkler hep ölü

KNX egitimi konusunda yardımcı olurum

merhabalar arkadaşlar;Bu KNX eğitimleri ne kadar pahalı bu insanlar çıldırmış olmalı 1250 euro diyolar.o da sadece ilk seviye .. KNX ile ilgili elinde , kendi kendimize öğrenebileceğimiz dökümanlar notlar veya online eğitim tarzı ?? Bilgisi olan var mı Daha evvel konuşulmuş forumda ama linkler hep ölü

Eğitimden ziyade , Sertifikaya ücret vermiş oluyorsunuz :)

bana sertifa lazım değil sadece eğitim desek ücret ne olur ki acaba
Videodan ziyade devreye alınacak şekilde öğrenilmesi için , uygulamalı ders almak gerekli, sertifikalı olan yerlerde de, uygulamalı öğrenmek zor oluyor, aldığım için biliyorum :) çünkü ben sahada öğrendim.
Ücret olarak ismi duyulmuş şirketlerden ( sana bana göre ) yüksek fiyat biçmeleri normal.
ücret konusunda da karşı tarafla konuşman lazım tabi, alacağın gün sayısına bağlı, belki tam teşekküllü 3-5 günden az olmaması lazım tabi ( otomasyonla alakası olmayan , kişiye bağlı bu gün sayısı da artar tabi)