Klima Gaz Kaçağı

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selamlar klimanin gaz kacagi var.(ust qapagi deyisdirdim yine olmadi)Onun ic hissesini Cikarib yaglasam duzelirmi veya yenisiylemi deyisdirmem gerekli.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Evet Abim.Vanadan kacisiyor.Onun icerisi cikarib yaglaya bilirimmi?

Şahsi düşüncem yağla düzeleceğini sanmam. ( birde o vanalar iç mekanizması sökülüp takılabilir bir sistemi yok diye biliyorum çok incelemedim ama daha önce içerdeki allen kafalı kısmı oraya nasıl sokmuşlar diye biraz kafa patlatmıştım ) Zaten sistemde yağ dolaşıyor. o vanada sızdırmazlığı sağlayan kısım deforme olmuş kanaatindeyim.. Siz yinede deneyin denemekten bişey kaybetmezsiniz..

ama şahsi fikrim o vana değişmeli..

Cok sag olun.Bir seyler yapib bilgi vererim

hıç ugrasma kardes vanayı kapat tekrar ac ve çevır sonunda duzelırse duzelır duzelmezse dırek 3/8 vanay degıstır

kardeş vananın iç mekanizması değişmiyor senin yapacağın tek bir şey var vanayı değiştirmen ve vanayı açmaya geldiğinde sonuna kadar açıp tekrar çeyrek turla kapatırsan sıkışma yapmaz ve uzun ömürlü olur kolay gelsin....

tabıkı gaz yoksa urunde.kortapanın oldugu yerı aç. orda bır sonlama telı vardır onu çıkar ve alyanla içdeki göbegı cıkar orda bır tane orıng vardır ya katlanmıştır. yada deforme olmuştur degıstır soktugun gıbı grupla .
kolay gelsın

Abilerim selam.Ayni Yilmazg58 Beyin dediyi gibiydi.oringin yarisi yokuydu.Onu deyisdirdim ariza aradan kalkdir.Hepinize tewekkurler

tabıkı gaz yoksa urunde.kortapanın oldugu yerı aç. orda bır sonlama telı vardır onu çıkar ve alyanla içdeki göbegı cıkar orda bır tane orıng vardır ya katlanmıştır. yada deforme olmuştur degıstır soktugun gıbı grupla .
kolay gelsın

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri