klima arizasi

efecim

Üye
Arkadaslar ii geceler 18000 btu luk beko klimam var montaji kendim yaptim cihaz sogutmada 20 dakika gayet iyi soğutma yapiyor sonradan dis unite fani kesiyo ama motor calismayadevam edio dis unite serpantini sicak oluyo hararetten dolayi muthis isiniyo bunun nedeni nedendir yardimci olabilirseniz sevinirim.tesekkurler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Dis unitenin 4 numarasinda faz farkenmi fan duruyor. 2ile 4 numarasi 220 olmasi lazim. Eger yoksa ic unitede arizayi aramak lazim. 220 varsa dus unite kapasitorunu olcun 6 mikro fart olmasi lazim. ic unitede buzlanma varmi

Borulatda kırılma var mı? White Westinghouse bir cihazda yaşadım bu durumu. İki boru da acayip kırıktı

Dış ünitede sensör varmı?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,258
Kullanıcılar
450,082
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri