Keb Inverter Kart Şeması

iso1

Üye
Arkadaşlar keb 11 kw f4 serilerinin hibrik kartlarının şeması lazım . Elinde olan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.

----------

Konu başlığı içerisinde acil, yardım, acele vb. ifadeler kullanmak yasaktır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Düzenleme: Roboelektronik

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
iso1 ' Alıntı:
Arkadaşlar keb 11 kw f4 serilerinin hibrik kartlarının şeması lazım . Elinde olan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.
hibrit kart derken ıgbt lerı surmekte kullanılan pals ureten vede bunu ıgbt ye veren devredenmı bahsedıyorsun.eger resmi varsa eklersen daha fazla yardımcı olmaya calısırım.kolay gelsın

Merhaba Arkadaslar; Benim Calistigim Fabrikada B&r Plc Ile Keb F5 Serisi Suruculer (25 Adet)canbus Uzerinden Haberlesmeyi Yapiyor. Ama Bazen Bu Haberlesme Kotugu Icin Makinayi 1 Saat Enerjisini Kestikten Sonra Enerjiyi Verdigimde Normale Donuyor.bu Yuzden Canbus Hakkinda Bilgisi Dokumani Veya Canbusi Kontrol Edebilecegim Bir Cihaz Analizor Tester Onerebilecek Olan Varmi? Acil Yardimlarinizi Bekliyorum Simdiden Tesekkurler...

Kolay gelsin arkadaşlar Benim keb-f4 11kw inveri programlamam gerekiyo. Yazılım bulamıyorum yardımcı olursanınz çok sevinirim. Hepinize iyi çalışmalar.

Merhabalar herkesin gelmekte olan kurban bayramını kutlarım.Bende 178 kW lık K.E.B inverter var.Arkadaşlar ayarlarını karıştırdılar.Düzeltemiyoruz.Olay şu:Motoru çalıştırıyor ama 2,3 dakka sonra OEC arızası veriyor.Yani yüksek amper çekiyor diyor.Fakat yüksek amper çekmiyor.Yani parametrelerdsen motor akım çekmeleri ayarlanacak yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa hele Bursa da oturan varsa bizzat gelip yardımcı olursa emeği ödenecektir.Bir ön görüşme yapmak imkanı olursa daha iyi olur.Mail [email protected].Şimdiden teşekkürler

kolay gelsin bende sıfır 11kw f4 serisi keb marka inverter var hibritleride var şemaya bakıcaksanız bende hibrit mevcut tamirlerinide yapmaktayız BAARAN ELEKTRONK

selam arkadaşlar elimde keb F5 55 kw sürücü var. switchmode devresi patlamış. tamiri mümkün değil elinde komple güç kartı olan var mı. çok acele lazım

merhaba arkadaşlar,benimde keb 18,5 kw F5 invertörlerin power kart şemasına ihtiyacım var,yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri