kayseride yaşayanlar

yrkali

Üye
arkadaşlar kayseride ki elektronik malzeme satan yerler biliyormusunuz ben sadece çeobanoğlunu biliyorum bana malzeme alacağım yerler hakkında bilgi veririmisiniz ?

arkadaşlar kayseride ki elektronik malzeme satan yerler biliyormusunuz ben sadece çeobanoğlunu biliyorum bana malzeme alacağım yerler hakkında bilgi veririmisiniz ?

Elektrosan var eski sanayide. Organizede mete otomasyon var. Ağacişlerinde name elektronik var.

Ne tür malzeme lazım onuda söylersen daha çok yardımcı olabilirim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Elektrosan var eski sanayide. Organizede mete otomasyon var. Ağacişlerinde name elektronik var.

Ne tür malzeme lazım onuda söylersen daha çok yardımcı olabilirim

arkadaşım ben brenner 8 yapıcam bana en ucuz fiyat verecek yerleri söylermisin lütfen :)

arkadaşım ben brenner 8 yapıcam bana en ucuz fiyat verecek yerleri söylermisin lütfen :)

Senin işini elektrosanda halledebilirsin büyük ihtimalle. Eski sanayide cityone otelin karşısında başkal elektrik var oranın zemin katı oraya bir bak.

arkadaşım iyi hoş ama elektrosan çok kazık

- - - Updated - - -

bana ucuz bi yer lazım

Yapacak birşey yok. Ya katlanacaksın yada internet üzerinden bulursan öyle alacaksın

organize san.de Manyetik elektronik var.Orası uygun verir.
Alacagın malzemeleri yaz.Bende de olabilir.
Ayrıca sana tavsiyem programlayıcıyı kendin yapma.Hazır al derim.Manyetik elektronik bir zamanlar pickit2 klon satıyordu ben kullanıyorum menmunum.

organize san.de Manyetik elektronik var.Orası uygun verir.
Alacagın malzemeleri yaz.Bende de olabilir.
Ayrıca sana tavsiyem programlayıcıyı kendin yapma.Hazır al derim.Manyetik elektronik bir zamanlar pickit2 klon satıyordu ben kullanıyorum menmunum.
peki kaç tlye aldın pickit2 yi ??

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri