Kapanadze generatoru

timed

Üye
Merhaba dostlar ,
Kapanadze generatoru hakkında malumatı olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi?
Saygılar , sevgiler
Timuçin Edman

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kapanadze' yi bende videolarda inceledim. Değişik birşey. 28.08.2008 de patenti alınmış bir proje ama neden dünya üzerinde patlama yapmamış?? ilginç bir proje. Demosunu yapmak için araştırmalar başladım. Konu hakkında çalışmak isteyen olursa paslaşabiliriz.

Kapanadze' yi bende videolarda inceledim. Değişik birşey. 28.08.2008 de patenti alınmış bir proje ama neden dünya üzerinde patlama yapmamış?? ilginç bir proje. Demosunu yapmak için araştırmalar başladım. Konu hakkında çalışmak isteyen olursa paslaşabiliriz.

kapanadze jeneratorunu ınceledım hakkaten cok ılgınc demosunu yapmak ıstıyorum patent olarak bırebır projeyı bulamadım sargı tıpı kesıtler kullandıgı elemanları kısmen bıkac vıdeodan cıkartabıldım ama cok yeterlı degıl yaptıysanız bızlede paylasırsanız cok sevınırım

Kapanadze bedava enerjimidir yoksa havada yada toprakta serbest dolaşan enerjiyi toplayan bir aletmidir

Boş işlerdir (Hiç bir enerji yok olmaz, yokdan varolmaz).
Saygılar....

Devreyi çift taraflı plaket üzerine toparladım. parçaların bir kısmını rusyadan getirdik, sadece flayback bobinini yapamadım, onuda yaparsam test edeceğim. gelişmeleri yazmaya devam edeceğim. Saygılar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri