Kablosuz Güvenlik Sistemi Hakkında Yardım

2 km mesafeli ve birbirini gören iki tepe üzerine güvenlik sistemi kurdum ve aşağıda linkini verdiğim 5.8 ghz kablosuz görüntü aktarıcı cihazını kullandım.
GoldAlisveris.Com | Bilgisayar, Notebook, Netbook, LCD-LED TV, Kamera, Sinema Sistemleri, Yazici, Laptop, Giresun Alışveriş, Bulancak Alışveriş, Giresun Teknoloji Market, Online Alışveriş | Kablosuz görüntü aktarıcı 1-5-15-35 km LİNK

bu sistemde aşırı karıncalanma meydana geldi. bunu önlemek için gece görüşlü 4 adet ip kamerayı wireless olarak izlemek istiyorum. böyle bir sistemi nasıl ve hangi malzemeler ile kurabilirim. wireless iletişimde karıncalanma v.s. gibi kötü durum ile karşılaşır mıyım? yardımlarınızı bekliyorum. hiçbir masraftan kaçmadan böyle bir iş yapmam gerekiyor.

arkadaşlar ip kamera alsam ethernet çıkışını access point'e bağlasam ve bunun da anten çıkışını wifi harici antene taksam karşı taraftan yine aynı anteni kullanarak access router'a girsem laptop ile kamerayı online izleyip kayıt yapabilir miyim. kuş uçuşu 2km arada hiç bir engel yok

anten:
Wireless anten uzak mesafeler için son nokta tek çözüm 15 km - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 121540917

Ap'lerin menzili yeterliyse olur tabi. Cihazları doğru konfigüre etmek gerekir yalnız. Network bilginiz yetersizse profesyonel destek alın.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri