Kablosuz görüntü aktarımı

merhaba,
wireless üzerinden görüntü alabileceğiniz kameralar mevcut, hatta bu görüntüyü android cep telefonlarınada direk olarak alabiliyorsunuz, konu ile ilgili ürünü en kısa zamanda türkiye piyasasına süreceğiz, geçen haffa ilgili üretici firma ile distribütörlük anlaşmasını yaptık, çok iyi rakkamlar ile ürün türkiye piyasasında olacak, isteyene katalog yollayabiliriz.
Şirketinizde başka neler satıyorsunuz acaba 1F 10F 5-10 adet almayı düşünüyorum özelden mesaj atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu projeyi üç şekilde grçekleyebilirsin: GSM modülü kullanarak, bu iş için üretilmiş özel alıcı verici modülleriyle, IP kamera ile internet üzerinden. Bence en basiti ve kullanışlısı IP kamera. IP kamerayı modeme bağlıyorsun ve o portu, port yönlendirme ile internete açıyorsun. Daha sonra internet üzerinden her yerden ulaşabilirsin. IOS, Windows, Linux, Android gibi işletim sistemlerinin hepsinde de görüntüyü alabilirsin.

katoloğu paylaşırsanız sevinirim..Büyük kolaylık olacaktır bizim için

güzel, eline sağlık

Bu konuda daha önce yapılmış projeler var onlar üzerinden hareket edersen daha rahat edersin

Sonuç nedir? Uygun fiyat/performansı iyi olan bişey bulunamamış heralde?

vhf üzerinden yayın yapabilirsin diye düşünüyorum sadece pc için anolog bi alıcı lazım sana

türkcell gözz teknolojisini veya 2. el 3G li telefonu kullanmayı neden düşünmüyorsunuzki? en ucuz 3G şebekesinin olduğu her yerde garanti çalışan ve hafif bir sistem... :))

Forum istatistikleri

Konular
128,419
Kullanıcılar
450,334
Son üye
caner3434
Geri