Kaçak elektrik ihbarından netice alan varmı?

sanatkar

Üye
sn. arkadaşalar az evvel kaçak elektrik kullanan birini ihbar ettim bedaş a acaba sizlerden de bu tür ihbarda bulunup netice alan oldumu ?yoksa sayaç için gelen kişi rüşvetini alıp gidecekmi (eskiden olduğu gibi) merak ediyorum benzer tecrübesi olupda netice alan arkadaşımız varsa anlatırsa memnun olurum

Bu ihbarın resmi yapılıp yapılmadığı ve ilgili kişlerin hassasiyeti ile de ilgilidir.Yan tarafımızda bulunan fabrikanın elektrik Bakım ustasına 9000 liracık kitlediler.(evini elektrikli ısıtılar ile donatmış)
Cezayı ödedi de utandı mı?YOO.Üstelik bizim fabrika yerleşke itibariyle bilindik olduğundan bilmeyenler ikimizi karıştıyor.Bu yaştan sonra adımız hırsıza çıktı.İyi mi?
Bu yüzden kaçak kullanımı meslek erbabı yaptıysa tüm yetki belgelerinin iptâl edilmesinden yanayım

fabrikanın elektrik bakım ustasına 9000 liracık kitlediler.(evini elektrikli ısıtılar ile donatmış)

sn.ali demir
bakım ustasıma derken fabrika sahibinide değilde bakımcıya mı ceza kesildi ?
birde yetki iptali fikrinize sonuna kadar katılıyorum benim ihbar ettiğim kişi aynı apartmanda (buda çok canımı sıkıyor)yeni taşınmış bir şahıs merdiven otomatiği arızalandığı için bodruma indiğimde farkettim bilhassa ev kullanıcısı için prosedürü ve prosedürün işleyip işlemediğini merak ediyorum

Ustanın evindeki bir durum.Şirketle ilgisi yok

kaçak ihbarlarını bütün dağıtım şirketleri onemser ve gereğini yapar ihbari yaparken ne kadar detay verilirse okadar yardımcı olunur kesinlik lede ihbar yapanın ısmı verilmez

üstüne gidin peşini bırakmayın lütfen. o adamalrın parasını da biz ödüyoruz.

benim amcamın oplu güğneydoğuda öğretmen o anlatıyor. güneydoğuda her evdek odalar ısıtcılar vardiyor ve yüzde 99. kaçak elektrşk kullanıyor pekiş devlet nedne bunlara bişey dmeiyor veya diyemiyor ???

Bir iş için gaziantep'e gitmek zorunda kaldım. Bir sebepten dolayı çok kenar bir mahalleye girdik ve evlerin hepsi kaçak kullanıyordu. Arkadaşıma sorduğumda bu mahalleye memuru bırak polis bile giremiyor demişti. Gülsek mi ağlasak mı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,947
Son üye
aleynasari

Yeni konular

Geri