Kaçak akım rölesi

ceyran21

Üye
arkadaşlar evde bazen kaçak akım atıyor tutmuyor ama tüm sigortaları kapatıp açtığımda tutuyor sonra tüm sigortaları kaldırıyorum bir sıkıntı olmuyor

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Burdaki açıklamaların hepsini zaten yaptım sıkıntı şu kaçak akım attığı zaman direk kaldırdığında tutmuyor ama sigortaları indirip kaldırdığında tutuyor sonra sigortaları açtığımda sıkıntı yok herhangi bir kaçak söz konusu ise yine atması lazım değil miydi yani demek istediğim sigortaların kapanıp açılması ile çözülüyor ilginç olan bu daha önce başına gelen varmı bir kaçak var ise sürekli olması lazım

Burdaki açıklamaların hepsini zaten yaptım sıkıntı şu kaçak akım attığı zaman direk kaldırdığında tutmuyor ama sigortaları indirip kaldırdığında tutuyor sonra sigortaları açtığımda sıkıntı yok herhangi bir kaçak söz konusu ise yine atması lazım değil miydi yani demek istediğim sigortaların kapanıp açılması ile çözülüyor ilginç olan bu daha önce başına gelen varmı bir kaçak var ise sürekli olması lazım
tüm siğortaları indir .
bir siğorta kaldır , sonra kaçak akım rölesi kaldır tutacak mı ? ( diğer siğortaların tümü inmiş kalacak )
kaçak akım rölesi tutacak mı ?

sıra ile test et durum ne olacak ?

Marka tip önemli bu tarz durumlarda.foto lütfen ya da kakr marka model tip bilgisi?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri