kömür torbalama tesisi panosu bağlantı şeması

touche

Üye
kömür torbalama tesisi panosu bağlantı şeması hakkında yardımcı olabilecek arkadaş varmı?bunker+torba bandı+dikiş makinası...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
yokmu arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi veya elinde pano bağlantı şeması olan...???

O kadar havada bi soru ki.. Sistemin çalışmasını anlatman lazım.Bu kadar tanımla sana ancak benzer firmada çalışan, prosesi bilen birisi yardımcı olur. Ama sistemini anlatırsan herkes yardımcı olmaya çalışacaktır.
Kolay gelsin

şimdi 3 fazı la torbalama motoruna gir oradan cık dikiş makinasına gir bitti.

elemanlar ne şartlar ne arıza durumları stoplar vs. vs. bunları bilmeden kimse cevap veremez ayrıca senin o makina'nın eminimki en az 3 4 sayfalık bir projesi vardır daha açıklayıcı olursan o zaman yardımcı oluruz

internette biraz baktım 2x2 mt den başlıyor ev büyüklüğüne kadar var

biraz araştırdım ve yaptım bağlantı şemasını burada paylaşacagım.ilgılenen arkadslara tesekkurler.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri