jeneratör

zeybek_090

Üye
slm arkadaşlar bir çirfliğe ( süt besi et üretim ) 45 kw ile 55 kw arası jeneratör gerekiyo bazı teklifler geldi jeneratör için.çiftlik sahibi türk malı istiyo neden se aksa jeneratör istemiyo
bilgileriniz dogroltusunda hangi jeneratörü tavsiye edersiniz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kaç kva lık jeneratör düşünülüyor.İşbir,yerliler içerisinde en iyisidir.

AKSA ve TEKSAN

Bu seçimde serviste önemli sonuçta hiç biri tamamiyle yerli değil.Jeneratörün dizel motoruda VOLVO PENTA seçmenizi öneririm.

ilk olarak güc tespitini nasıl yaptıgın önemli 45- 55 kw güç sizin yüklerinizin gücü ise jeneratörü daha büyük almanız gerekli çiftikte kullandıgınız yükler daha cok motor oldugu için demeraj akımlarını dikkate almanız gereki ikinci ise jeneratörün markasına göre seçim yapmayın aksa ya karşı neden boyle dusunuyor bilmiyorum fakat ben motor olarak tavsiyede buluna bilirim o güçlerde john deere yada cummins motorlu mecc alte yada stamford alternatoru olan bir makine tavsiye ederim kontrol modülünde benim favorim deep sea dir fakat amf yada datakomda kullanabilirsiniz.

aksa istemememsinin sebebi servisin çok kotu olmasıdır muhtmeleen.aksa servisi siemens servisyle eşedeğerdir. :D

aksa istemememsinin sebebi servisin çok kotu olmasıdır muhtmeleen.aksa servisi siemens servisyle eşedeğerdir. :D

aksa jeneratörün servisini bilmem ne kadar kötü yada ne kadar iyi,ben sadece arkadasa yardımcı olmaya calışıyorum bu jeneratörü kendim almadıgım için bişey diyemeyecegim sonuçta para benden cıkmayacak degil mi

ilk olarak güc tespitini nasıl yaptıgın önemli 45- 55 kw güç sizin yüklerinizin gücü ise jeneratörü daha büyük almanız gerekli çiftikte kullandıgınız yükler daha cok motor oldugu için demeraj akımlarını dikkate almanız gereki ikinci ise jeneratörün markasına göre seçim yapmayın aksa ya karşı neden boyle dusunuyor bilmiyorum fakat ben motor olarak tavsiyede buluna bilirim o güçlerde john deere yada cummins motorlu mecc alte yada stamford alternatoru olan bir makine tavsiye ederim kontrol modülünde benim favorim deep sea dir fakat amf yada datakomda kullanabilirsiniz.

güç tespitini arkadas kullanması gerekli ( mecbur ) olan motorların güçlerini toplayarak hesaplamış gerek li olan güc 30 kw bi güc tabi bunun yanında baska güçlerde var onları hesaba katmamış
tşkler bilgilerin için

Bu seçimde serviste önemli sonuçta hiç biri tamamiyle yerli değil.Jeneratörün dizel motoruda VOLVO PENTA seçmenizi öneririm.

valla son sordugum da genpower jeneratör varmış onu araştırıyoruz bakalım arkadasımın düşüncesi ne olacak
tşkler yardımlarınız için

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım sanırım çiftlik sahibi fiyatı uygun ve servisi yaygın bi marka istiyor. Başım ağrımasın, servisini çağırdığımda yanımda olsun dersen ben genpower ı tavsiye ediyorum. çok yaygın bi servis ağı var ve jeneratörleri de iyi. aksa çok iyi ama servisini her zaman getirmek zordur, yani biraz nazlılar. volvo motor çok iyidir ancak pahalı gelir. cummins ve stamfordu tavsiye edebilirim..

öncelikle kafanızda bir kaç marka belirleyin ,adamları çağırın güç tespitini yapsınlar ve sonra teklif versinler

doğrudan şu kadarlık jeneratör şeklinde yaklaşmayın.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri