Jeneratör transfer panou

cillop2006

Üye
Arkadaşlar bu jeneratörü otomatik olarak çalıştırmak istiyorum hangi röleyi kullanmalıyım

Ekli dosyalar

• 1449438340014.jpg
    1449438340014.jpg
    47.5 KB · Görüntüleme: 64
  • 1449438349210.jpg
    1449438349210.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 58
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Üzerinde pano falan yok ki

Pano deyil orda jeneratör ün sol taraftaki on off start yazan yer i diyorum start alması için basit bir sistem yapılabilir bir röle ile normalde NC kontak ile start alma işlemi yapılır

Bu iple çalıştırlımıyor mu? O zaman buna marş motoru da gerekir, otomatşk çalıştırma kitleri satılıyor.

Pako ile ilgili dedim işlem ile şebeke gidince devreye giren basit bir röle ile yapılabilir zaman ayarı da olabilir

Pano deyil orda jeneratör ün sol taraftaki on off start yazan yer i diyorum start alması için basit bir sistem yapılabilir bir röle ile normalde NC kontak ile start alma işlemi yapılır

Bu iple çalıştırlımıyor mu? O zaman buna marş motoru da gerekir, otomatşk çalıştırma kitleri satılıyor.

Marj ile çalıyor

Pako ile ilgili dedim işlem ile şebeke gidince devreye giren basit bir röle ile yapılabilir zaman ayarı da olabilir

Üzerinde pano falan yok ki

Üzerinde bulunan pako dan şebeke gidince devreye alan bir sistem yapılabilir

Yada hazır pano yapabilirmisiniz

Arkadaşlar bu jeneratörü otomatik olarak çalıştırmak istiyorum hangi röleyi kullanmalıyım

datakomun otomatik devreye alan elektrikler geldiğndede çıkartan rolesi var 20 kademe programı var bi pano yapılabilir .

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri