Isı ayarlı havyada elektrik kaçağı

sen muhtemelen beslemeni bir prizden fiş takarak alıyosun.. prizlerin ve enerjiyi devrene taşıdığın kablonun toplaması var ise beslemenin devrene bağlanan kısmındaki topraklama uçuna kendi devrenin ortak toprak uçunu bağlaman yeterli olur..(tabi devrende ortak bir toprak ucu var olduğunu kabul ediyorum. ) Yani bir bakıma zayıf akım topraklamanı binanın temel topraklaması üzerinden yapıcaksın. kolay gelsin...

böyle dverenin allah belasını versin hemi......
denemediğin yöntem kalmadı allah kahretsin lanet olsun ... :( :( :(
en sonunda dvereyi bozdum havyanın ucuna topraklı priz bağlayıp fişe taktım ama havyanın gövdesind eyine kaçak var . nasıl oluyor anlamadım ? evet devreye enerji verdiğim 3lü topraklı grup priz ama bağlı olan kbalo 0.75 lik kablo oda baika bir topraklı kabloya bağlı ama ne fark eder ki ? bugüne kadar saat gibi çalışan kablolar şimdi ne diye böyle yaptı allah lahretsin zaten böyle aksilikler hep beni bulur .... :( :( :(

Birtane havya için normalde sinirlenmeye değmez. Sanayii ortamlarında patlayan cihazların yanında çok önemsenmeyecek bişey. Bazı şeylere çok değer veriyon. Hayatı akışına bırak derlerya, birşeyler olmuyosa çokta zorlamaya gerek yok.

Birtane havya için normalde sinirlenmeye değmez. Sanayii ortamlarında patlayan cihazların yanında çok önemsenmeyecek bişey. Bazı şeylere çok değer veriyon. Hayatı akışına bırak derlerya, birşeyler olmuyosa çokta zorlamaya gerek yok.

olmaz abi çalışacak ben bir devre yapıyorsam onun mutlaka çalışması lazım .
ben okadar yeşil reçete ilacını boşa içiyorum mu sanıyon sen ? benim yüzde 97 raporum var cezai ehliyetim yoktur.
bu devrenin mutlaka çalışması lazım valla şerefsizim bir cinnet herşeyi halleder.....

Forum istatistikleri

Konular
128,222
Kullanıcılar
450,008
Son üye
velicetin06

Yeni konular

Geri