Ip kamera kurulum hk. Dekodersiz

Erkan ak

Üye
acromedia-vstarcam-c7816wip-hd.jpg

Arkadaşlar bu kameradan 2 adet alıp . dükkanın içine çapraz olarak yerleştirmek istiyorum. dükkanda zaten mevcut bir cctv sistemi var. Uzaktayken kontrol edebileyim ayrıca içindeki 64 gb hafızayada ayrıca kayıt etsin bana yater. Bu iki kamerayı dekodersiz kurabilir miyim. 4 kullanıcı telefondan ıp üzerinden kontrol edecek dükkanı. Fikir ve önerileriniz nedir.

Merhaba
Network kayıt cihazınız desteklemeye bilir en iyi sonucu nvr kayıt cihazınızın modelini yazarsanız yardımcı olmak isteriz

kayıt cihazı olmadan kullanmak istiyorum. Makinanın üzerinde 64 gb hafıza kartı var. 1 günlük kayıt yeterli benim için. kuracağım sistemde sadece 2 kamerayı takıp elektrik bağlantısını yapıp. Telefondan izlemek niyetindeyim. Bunu yapabilir miyim sizce ?

kayıt cihazı olmadan kullanmak istiyorum. Makinanın üzerinde 64 gb hafıza kartı var. 1 günlük kayıt yeterli benim için. kuracağım sistemde sadece 2 kamerayı takıp elektrik bağlantısını yapıp. Telefondan izlemek niyetindeyim. Bunu yapabilir miyim sizce ?
yapa bilirsiniz il olarak neredesiniz önere bileceğimiz marka model olabilir bahsetmiş olduğunuz sistemleri kurmuş bulunmaktayız

Modeminizle bağlantısını kurarak telefondaki uygulamanız üzerinden erişebilirsiniz yani yapmak istediğiniz şey mümkündür.

aliexpress üzerinden kamera araştırması yaptım. Düşündüğüm alternetifler bunlar:

https://tr.aliexpress.com/item/Orig...82.html?spm=2114.13010208.99999999.290.ZGz9p1

https://tr.aliexpress.com/item/2016...01.html?spm=2114.13010208.99999999.297.ZGz9p1

bunlardan birini seçip iki kamera satın alıp. up üzerinden izlemek niyetindeyim dekodersiz. bu kameralar hakkında bilginiz var mı ?
merhaba
Neden Aliexpresten alıyorsunuz Türkiyede herhangi bir güvenlik sistemleri firmasından da aynı fiyata alırsınız hem destekte alırsınız türkiye de daha rahat bulabileceğiniz uygun kameralar bulunmaktadır aşağı yukarı aynı fiyat hem risk de taşımamış olursunuz
https://www.oncuguvenlik.com.tr/Dunlop-3MP--IP-Kup-Kamera-DP-12CD1432F-I

hocam gösterdiğiniz kamera 1000 liraya yakın benim koyduğum linkler en fazla 200 lira 5 katı bir fark var nerdeyse. Bu nedenle riski almaya değiyor.

hocam gösterdiğiniz kamera 1000 liraya yakın benim koyduğum linkler en fazla 200 lira 5 katı bir fark var nerdeyse. Bu nedenle riski almaya değiyor.
DAhua IPC-K15 model kamera 180 $+kdv ama daha uyguna bulabilrsiniz araştırın derim
1.3 MP Wifi Küp Kamera
1/3” 1.3 MP CMOS,H.264/MJPEG dua codec,Max
25/[email protected](1280×960), 10m IR mesafesi,125° horizontal
view angle, Easy4ip cloud desteği, Wifi desteği,Micro SD card,
Dahili Mikrofon, Hoparlör

merhaba
Neden Aliexpresten alıyorsunuz Türkiyede herhangi bir güvenlik sistemleri firmasından da aynı fiyata alırsınız hem destekte alırsınız türkiye de daha rahat bulabileceğiniz uygun kameralar bulunmaktadır aşağı yukarı aynı fiyat hem risk de taşımamış olursunuz
https://www.oncuguvenlik.com.tr/Dunlop-3MP--IP-Kup-Kamera-DP-12CD1432F-I

@Obs Grup Kim ne derse desin, bu tarz ürünlerin kesinlikle TR ile fiyatı aşağı yukarı aynı değil. Sizin Türkiye' den toparlayıpta kuracağınız 1 evin kamera sistemi fiyatıyla Aliexpress gibi sitelerden apartamanı izleyecek sistem alabilirsiniz. Risk dediğiniz şey bir kamerada nedir ki? ilk paket açıldığında çalışıyor ise en fazla ledler gider oda hiç mesele değil. Doğru ve uygun teçhizatla yapılan bir bağlantıda kaliteli bir power ile hatta işi abartıp araya atacağınız bir Şebeke koruması ile aldığınız kameralar kolay kolay arıza çıkarmayacaktır. Kaldı ki zaten Türkiye' de satılan bir çok kamera (afaki fiyatlı marka kameralardan bahsetmiyorum) çinden toplama gelmektedir. Markaların bile bir çoğu çine üretim yaptırmaktadır.
Neyse uzun lafın kısası, Güvenlik sektöründe Türkiye ciddi manada pahalı kalmaktadır. Ayrıca destek konusunda biraz yabancı diliniz var ise emin olun bir çok yabancı satıcı Türkiye' dekinden daha ilgili davranmaktadır. Satıcıdan aldığını 3$ lık kargo dahil bir ürün için satıcı size destek verirken Türkiye'den zaten 9 Tl ye bırak kargo bedavayı ürünü zor bulursun onda da satıcıya mesaj atsan, bunu bulduğuna dua et der yada hiç cevap verme tenezzülünde bulunmaz...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri