inverter Dönüştürücü

ugurcocuk

Üye
https://tr.aliexpress.com/item/Inve...lgo_pvid=5e336a75-8c82-44a0-af77-b8740affefb8

kardeşlerim bu üstteki inverteri almayı düşünüyorum ancak çıkış gücü 220 volt diyor bununla ben 240 volt cihaz çalıştıramazmıyım? birde bu iyimidir ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
240 volt ta çalışan cihaz değilde, 240 volt'a (180-240 volt aralığı) kadar çalışır olmasın sizin cihazınız?

240 volt ta çalışan cihaz değilde, 240 volt'a (180-240 volt aralığı) kadar çalışır olmasın sizin cihazınız?
olabilir kardeşim. bu inverter ile ilgili yorumun nedir? eğer anlıyor isen? iş görür gibimi fiyatı biraz ucuz gibi de elimizde patlamasın o telefonlar gibi. bununla neler çalıştırabilirim? kendisi yazmış tv falan ama nedir durumu

Açıklamasında ''Gerçek güç 1000-1200 wat olarak yazıyor.''
O ucuz telefonlar, elde patlayanlar imitasyon olanlar. Ben 4-5 yıldır sıkıntısız kullanıyorum.

Son düzenleme:
teknik özeliklerinde 30 dakika çalıştırmada 700.wat yazıyor. daha uzun çalışırsa ısınır.
yerli piyasadan almanı tavsiye ederim. piyasanın üçte bir fiatı bu da şunu gösterir diğerlerine göre üçte bir iş görür. sen bununla ne iş yapacaksın.

teknik özeliklerinde 30 dakika çalıştırmada 700.wat yazıyor. daha uzun çalışırsa ısınır.
yerli piyasadan almanı tavsiye ederim. piyasanın üçte bir fiatı bu da şunu gösterir diğerlerine göre üçte bir iş görür. sen bununla ne iş yapacaksın.
ben bunun la bir ufak tv dvd player ve iki üç lamba çalıştıracağım. pikniğe - kampa falan gidince kullanacağım. yani dediğine göre bu cihazı 30 dk dan fazla kullanamazmıyım

yukarıdaki çihazın aynısı çalışma süresi senin akü kapasitesine bağlı 220.v çıkış usb çok zayıf .
220.volt yeri pirizli olanını seç kulanma ve bağlantı yapma kolay olur. (solar inverter diye ara)
evet kardeşim aynısı ben fiyat farkını göstermek amacı ile söyledim. bu linkteki ile ufak bir led tv, dvd player, iki üç lamba çalışmaz mı?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri