ileri geri sınır anahtarlı kumanda

teke

Üye
ileri geri sınır anahtarları ile devamlı çalışacak o-1 anahtarla kumanda edilecek bir kumanda şeması ihtiyacım var.havuz üzeri sıyırma işlemi yapacak.teşekkür ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
çalışma şekli nasıl olacak hangi zaman aralıklarında durup çalışacak onuyda belirtmelisin

arkadaşım programda pako olmadığı için start ve mühürleme içinde röle var. pako koyacaksan tabi bunlara gerek yok.

Ekli dosyalar

• i.g.rar
    4.8 KB · Görüntüleme: 374
çok teşekkür ederim

abi yardımınıza ihtiyacım var. ben bi proje ödevi aldım. az bi elektronik bilgim var. onunla küçük devreleri yaptım ama asıl devreyi yapamadım. 3 haftadır düşünüyorum olmuyo. ben bi bariyer yapıcam. tek butonla açılacak. bariyer kalkınca sınırlama anahtarı ile duracak. tekrar bastığımda ise kapanacak. bunu yapamadım. bana yardımcı olur musunuz? çizemedim devreyi..

eğer zaman aralığı olmadan devamlı çalışacaksa sviç kullanarak yapabilirsin sviiç olmazsa zaman rölesi kullanarak havuzu kaçsaniyede baştan başa giderse o değere ayarlayıp yapabilirsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri