Ikinci depolama alani

Merhabalar,
Yardim istedigim konu şu: dvr cihazimin calinma olasiligi nedeniyle kamera kayitlarini ayrica ikinci bir harddiske veya bilgisayara kaydetmej istiyorum. Yani tum kayitlar anlik olarak 2 depolama alanina kaydedilecek ve mumkunse iki depolama da bir birine yakin olmayacak(calinma riskine karşı). Bunun için ihtiyacim olan nelerdir? Ya da bu mümkün mü?
Teşekkürler

Konu Sah
M
Dvr cihazinin bulundugu alanda internet yok. Bağ evi

GUNAY ELEKTRIK

Katılımcı Üye
Senin o bağ evinde ne kadar süre kalmana bağlı. Nasıl dersen sadece gecelerimi yoksun? İnternet olmadığını söylüyorsun o zaman ikinci bir bilgisayar veya kayıt cihazı koyman gerekecek onuda arasan bulamıyacağın bir yerde muhafaza etmen gerekir.

kral kobra

Profesyonel Üye
İnternet yoksa görüntüler internet üzerinden aktarılıp kaydedilmiyorsa o iş güvenlik olmaktan çıkar. Hırsız gelir cihazı da pc'yi de alır götürür.

Konu Sah
M
İnternet yoksa görüntüler internet üzerinden aktarılıp kaydedilmiyorsa o iş güvenlik olmaktan çıkar. Hırsız gelir cihazı da pc'yi de alır götürür.
Sorun da tam olarak bu zaten. Bu yüzden gizli bir yere bilgisayar koyacağım ama nasıl ayarlayacağım ve ne lazım bilemiyorum

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,147
Kullanıcılar
390,910
Son üye
Mustafa Yeşilli