Hobi Evi Işıklandırma

farks

Üye
Merhaba,

Elektrik konularına pek yatkınlığım olmadı için yardıma ihtiyacım var. Aslında sorum bu forum için biraz basit kaçacak ama benim için kutsal bir bilgi olacağı kesin.

2 katlı toplam 10 odalı bir maket ev yapmaktayım. 10 oda 10 anahtar ve tek güç kaynağı şeklinde olacak bir düzen yapmak istiyorum.

Örneğin her odaya 1w power led koysam anahtar bağlasam ama 10 tanesini tek prize nasıl bağlarım. Ben tabi olaya çok uzak olduğum için bir 1 usb kablosunu kesip buna powerledi bağladım onuda harici bataryaya bağladım. 10 tane usb kablo ve bunu tek bir hub a bağlayıp, hub ı da prize takmayı düşünüyorum ama eminim daha profesyonel ve basit bir yolu vardır.

Teşekkür ederim.

Merhaba,

Elektrik konularına pek yatkınlığım olmadı için yardıma ihtiyacım var. Aslında sorum bu forum için biraz basit kaçacak ama benim için kutsal bir bilgi olacağı kesin.

2 katlı toplam 10 odalı bir maket ev yapmaktayım. 10 oda 10 anahtar ve tek güç kaynağı şeklinde olacak bir düzen yapmak istiyorum.

Örneğin her odaya 1w power led koysam anahtar bağlasam ama 10 tanesini tek prize nasıl bağlarım. Ben tabi olaya çok uzak olduğum için bir 1 usb kablosunu kesip buna powerledi bağladım onuda harici bataryaya bağladım. 10 tane usb kablo ve bunu tek bir hub a bağlayıp, hub ı da prize takmayı düşünüyorum ama eminim daha profesyonel ve basit bir yolu vardır.

Teşekkür ederim.

hayırlı olsun .
yapmak istediğiniz sistemi fotolamanız , elektronikci arkadaşlar yardımcı olabilsinler .

bilğisayar temirleri
usb kablo nedir ? ( kablo olarak kullanma demek istediniz )
hub nedir ? ( adaptör demek istediniz )
alakası

10x1w POWER LED DRİVER 1w POWER LED SÜRÜCÜ 220v GİRİŞ (10 adet 1w power ledi seri çalıştırır )

https://www.gittigidiyor.com/ev-bah...t-1w-power-ledi-seri-calistirir_pdp_463332724

https://www.gittigidiyor.com/ev-bah...sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked

Forum istatistikleri

Konular
128,173
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri