Hiç bir candan vazgeçtiniz mi?

Çok profosyonel elektronik tamircileri saat üzerinden çalışma yapıyor bu arada . Senin ürün ister tamir olsun ister olmasın belirli bir meblağı bayılman gerekiyor . Ayni eve keşfe gelen servisin bir halt yapmasa da para talep etmesi gibi .

Çok profosyonel elektronik tamircileri saat üzerinden çalışma yapıyor bu arada . Senin ürün ister tamir olsun ister olmasın belirli bir meblağı bayılman gerekiyor . Ayni eve keşfe gelen servisin bir halt yapmasa da para talep etmesi gibi .
Keşfe gelip iş yapmadan sadece servis parası da eskiden yoktu. Doktorlardan kopya çekilmiş olabilir.

Keşfe gelip iş yapmadan sadece servis parası da eskiden yoktu. Doktorlardan kopya çekilmiş olabilir.
Fahiş fiyat olmadiktan sonra olması gereken odur . Teknik personellerin en değerli sermayesi zamandır. Akşama kadar her karnı ağrıyan keşfe çağırsa ücretsiz diye kaybedilen zamanın ve maddiyatın hesabı olmaz .

değerli arkadaşlarım, sabah yeşil reçeteli, akşam kırmızı reçeteli ve yanında uyku hapıyla, uyuyabiliyorum. mantıklı düşünemiyorum. kafamın içi saman gibi, bomboş. eğer saçmalarsam lütfen beni engelletin. bu çökmüş halimden nasıl çıkacağım ben de bilmiyorum.

değerli arkadaşlarım, sabah yeşil reçeteli, akşam kırmızı reçeteli ve yanında uyku hapıyla, uyuyabiliyorum. mantıklı düşünemiyorum. kafamın içi saman gibi, bomboş. eğer saçmalarsam lütfen beni engelletin. bu çökmüş halimden nasıl çıkacağım ben de bilmiyorum.
Hepimiz sevdiklerimizi toprağa veriyoruz. Bir süre yasını tutup hayata kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hayat böyle bir döngü. Bizi de birileri gömüp hayatına devam edecek . Inşallah çabuk toparlanirsin bu süreçte ustam .

canımı bu gün toprağa verdim, yine gitti gözlerim, son kez kucağıma aldım. acısı çok farklı. anlatılır gibi değil. yakın zamanda mezar taşını da dikeceğim. dile kolay 7,5 yıl bana yarenlik yaptı.

Ekli dosyalar

• balın yatağı.jpg
    balın yatağı.jpg
    375.7 KB · Görüntüleme: 9
herkesin hayatı bir romandır. mutlaka birileri girer ve çıkar. acı tatlı anılar bırakırlar. kimilerine olduğundan fazla değer verirsin, seni sırtından vurur. kimilerini önemsemezsin seni sahiplenir, seni adam eder. hepsinin sevgisinde bir karşılık, bir bekleyiş vardır. ama can dediğimiz hayvanlar karşılıksız severler. dövsen de sövsende seni sevgisini eksik etmez. sana tabiidir. bekli yaratılışı odur bilemeyiz. sen kızdığında, üzgün olduğunda susar seni sevindirmek için maskaralık yapar. seni mutlu etmeye çalışır. sana karşı asla sesini yükseltmez. hani aşağıladığımız, köpek dediğimiz canlar; aslında bizlere çok şey veriyorlar. saf katıksız sevgiyi, sadakati. her gün yaptığı rutin dışarı çıkmalarında bir trafik kazası onu benden aldı. çok acılar çekti, ama bana bir kere bile inlemedi. öleceğini bile bile bana umut verdi. girdiği ameliyatta yaşama şansı sıfır olduğu için uyanmasın dedim. ve bu gün toprağa verdim. içimin acısı tarif edilemez. bana yeni bir can al diyorlar, acın hafifler diyorlar. ama ben onun sevgisini nasıl bir daha bulurum. hayat acımasız kuralı biliyorum ama böyle bir son ona yakışmadı. şimdi göz yaşlarımı tutamıyorum. ama hayat devam ediyor. babamı kaybettim, kardeşimi kaybettim, annemi kaybettim. acı nedir bilirim ama bu canı kaybetmek çok başka...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri