HDMI kablosu

merhaba evdeki küçük yiğenim uydu cihacına bağlı hdmı kablosunu çekip çekip koparıyor acaba bunun tamiri mümkün müdür ???

Ekli dosyalar

• DSCF2466.JPG
    DSCF2466.JPG
    377.8 KB · Görüntüleme: 50
Bence iflah olmaz, tamir edilse bile temas sağlıklı olmayacaktır. Geçmiş olsun :)

Valla pek konuşalılak gibi değil yiğenim henüz 1 yaşında ayrıca bu aldıkları 2 . kablo .. :D

Benim kızım da eve bir tavşan aldı. Okumaya üşenmezseniz sayabilirim giden notebook şarjları, uzaktan kumanda, telefon şarjları :))))) Geçmiş olsun hocam , yeğenin canı sağolsun :)))

Benim kızım da eve bir tavşan aldı. Okumaya üşenmezseniz sayabilirim giden notebook şarjları, uzaktan kumanda, telefon şarjları :))))) Geçmiş olsun hocam , yeğenin canı sağolsun :)))

eyvallah ama sizin tavşan ne yaptı orasını pek anlıyamadım ???
elektronik eşyalşara zarar mı veriyor tavşan ??

hocam 1 tane sony universal uzaktan kumandanın tuşlarını kemirdi, 2 tane standart kumanda, 3 notebook şarj kablosu, sayısını bilemediğimiz kadar cep telefon şarjı kablolarını kemirerek kendini eğlendirdi :))

hocam 1 tane sony universal uzaktan kumandanın tuşlarını kemirdi, 2 tane standart kumanda, 3 notebook şarj kablosu, sayısını bilemediğimiz kadar cep telefon şarjı kablolarını kemirerek kendini eğlendirdi :))

:D usta sende hayvana kemirecek baka şey ver havuç ver açmı bırakıyon hayvanı .. :D
neyse elimde bir tane dijitürk hd uydu cihazı var bunu kaça satarız acaba ? kullanan var mı ? modeli DT-91103 hd PARA EDERMİ ACABA ??

Bir bizi yemediği kaldı hayvanın :))) Hocam o konuda hiç bi malumatım yok malesef. İlla birilerine lazım olabilir. Ancak bu sitede satış amaçlı gönderi yapılmıyo aman dikkat :)

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri