Haydi gelin fotoğraflarımızı koyalım...

arkadaşlar profil ismini değiştirebilme imkanım varmı.yoksa bunu silip yeni hesap mı açmalıyım

arkadaşlar profil ismini değiştirebilme imkanım varmı.yoksa bunu silip yeni hesap mı açmalıyım
Evet değişebilirsin hesabı silmene gerek yok.Üst tarafta kontrol paneli diye bi kısım var ordan kullanıcı resimlerinde değişebilirsin.

Son düzenleme:
Panelde aradım fakat isim degistirme diye bi yer bulamadım ustam
İsim değilde resmini değişebilirsin isim ne yazıkki değiştirilemiyor.Daha öncede bunun hakkında konu açılmıştı.

TEKİN SÜLEYMAN.jpg:)buda benbilgisayarda kendı resmımı kafa patlatırken çektım:)

Son düzenleme:
Tekin abi maşaallahın var. Yaş 59 olmuş hala saç sakal simsiyah. Yandan alıp yapıştırma olsa da biraz saç var. Benim kafa 40 yaşımdan beri havaalanı gibi. Sakallar da bembeyaz oldu.

teşekkür ederım sayın şef saç sakal sanırım irsı olsa gerek babam allah uzun ömür versın 90 yaşinda benım kadar saç var ama beyaz pamuk gıbı:)kayınçom 59 doğumlu saç sakal beyaz saç kalmadı gıbıde sakallarda beyaz

Tekin abi maşaallahın var. Yaş 59 olmuş hala saç sakal simsiyah. Yandan alıp yapıştırma olsa da biraz saç var. Benim kafa 40 yaşımdan beri havaalanı gibi. Sakallar da bembeyaz oldu.

Sayın Şefim Tekin abi sizden genç duruyor...:eek:

Ben bi şey diyecektim ama korktum Süleyman Bey bu ne şiddet bu ne celal... Sigortaların atmasından bir kaç sn öncesi gibi çekilmiş :)

Forum istatistikleri

Konular
128,517
Kullanıcılar
450,513
Son üye
burakterzi

Yeni konular

Geri