Harmonık fıltre reaktörü boyutsal-elektriksel ve manyetik tasarımı hakkında hesap

ozerci

Üye
Merhaba arkadaşlar,

harmonik filtre reaktörlerinin boyutsal, elektriksel ve manyetik devre tasarımlarına ait hesaplamalara ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekküredyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
iyi günler bende elektirk elektronik mühendisliği öğrencisiyim bende aynı konu üzerine bir araştrma yapıyorum ve elimde bir kaç döküman var işinize yarayabilir. Bana ulaşırsanız onları iletebilirim. eğer sizdede bir kaç bilgi varsa paylaşabilirsek memnun olurum.
Merhaba arkadaşlar,

harmonik filtre reaktörlerinin boyutsal, elektriksel ve manyetik devre tasarımlarına ait hesaplamalara ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekküredyorum.

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektrik Makinaları bölüm hocaları ile irtibata geçerseniz, sizi kaynaklara yönlendireceklerdir. Adnan PEŞİNT hoca bu okulun bahsettiğiniz konuların mimarlarındandı.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri