Harmonık fıltre reaktörü boyutsal-elektriksel ve manyetik tasarımı hakkında hesap

ozerci

Üye
Merhaba arkadaşlar,

harmonik filtre reaktörlerinin boyutsal, elektriksel ve manyetik devre tasarımlarına ait hesaplamalara ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekküredyorum.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
iyi günler bende elektirk elektronik mühendisliği öğrencisiyim bende aynı konu üzerine bir araştrma yapıyorum ve elimde bir kaç döküman var işinize yarayabilir. Bana ulaşırsanız onları iletebilirim. eğer sizdede bir kaç bilgi varsa paylaşabilirsek memnun olurum.
Merhaba arkadaşlar,

harmonik filtre reaktörlerinin boyutsal, elektriksel ve manyetik devre tasarımlarına ait hesaplamalara ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz sevinirim. teşekküredyorum.

Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektrik Makinaları bölüm hocaları ile irtibata geçerseniz, sizi kaynaklara yönlendireceklerdir. Adnan PEŞİNT hoca bu okulun bahsettiğiniz konuların mimarlarındandı.

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri