Harici sireni susturamiyorum

Sp 4000 1.1 A güç çıkışı var bu da 8 adet dedektör keypad ve sireni çalıştırmaya gayet yeterli sp 4000 kapasite olarak paradox un en küçük paneli olduğu için yukarda saydığım ekipmanlardan fazlasına bağlamana da gerek yok daha fazla dedektör bağlanıcaksa sistemin sağlıklı çalışması için daha yüksek kapasiteli panel kullanman gerekir

Sp 4000 1.1 A güç çıkışı var bu da 8 adet dedektör keypad ve sireni çalıştırmaya gayet yeterli sp 4000 kapasite olarak paradox un en küçük paneli olduğu için yukarda saydığım ekipmanlardan fazlasına bağlamana da gerek yok daha fazla dedektör bağlanıcaksa sistemin sağlıklı çalışması için daha yüksek kapasiteli panel kullanman gerekir

Sireni olması gerektiği gibi panele bağladım.Sistemi az evvel tamamen kurdum telefon numaralarını da girdim. Duman dedektörünüde gazete kağıdı yakıp faaliyete geçirdim yalnız bir türlü susturamadım. Keypad hiçbir komutumu algılamadı. En sonunda panelin bütün gücünü kesip susturdum.Tekrar bağladım ama keypadde saçma butonlar yanıyordü yine komutlarımı almıyordu.

Ben nette keypad resetleme ararken 5 dk. Sonra bir sinyal sesi verip kendiliğinden normale döndü.

Bende dumanı söktüm. Yazlıktan geldiğimde tekrar takar denerim en azından buralarda olduğumda.

Teşekkürler arkadaşım uyarıların için var ol.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri