Hangi Alarm Sistemini Tavsiye Edersiniz?

Geçen yıl evim ve ofisim için ihtiyaç duyduğum kamera ve alarm sistemleri üzerine yaptığım araştırma sonucunda fiyat /performans oranı ve müşteriye yaklaşım şekilleri nedeniyle tercih ettiğim raptor güvenlikten gayet memnunum. Kurulum sonrası da ihtiyaç duyduğumuz anlarda kısa sürede yardımcı oldular. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlarım da başka arkadaşlarına tavsiye edecek kadar memnun kalmışlar. İhtiyacı olanlar için web sitelerinin adresi : www.raptorguvenlik.com

öncelikle hırsızlık olayı yada teşebbüsünü yaşamış tüm arkadaşlara geçmiş olsun, bende yaşadığım bir hırsızlık vakası sonucu evime alarm sitemi takdırdım ve paradox markasını tercih ettim, kiralama yoluna gitmedim nakit olarak satın aldım ve bu sayede indirimde sağlattım, alarm haber alma merkezine sim kart ile bağlı, evim 1. kat ve toplamda 11 adet kablosuz sensor camlarda ve balkon kapılarında takili ana giriste ise manyetik kontak ile holda pır dedektoru var gayet memnunum, tus takimi lcd ekranli oldugu icin cok rahat kullanıyor ve sistemin verdigi mesajları cok rahat anliyabiliyoruz. bir ustteki arkadasin dedigi gibi onemli olan alarm sistemi aldiktan sonra alacagin servis hizmeti bir sorun olunca hizli destek cok onemli, ben paradox markasının turkiye distributorunu arayip evime yakin yetkili saticiyi ogrendim onlardan aldim.

ayrica assadaki adrestete alarm sistemleri hakkinda bilgiler bulabilirsin.

http://alarm-sistemleri-bilgi.blogspot.com.tr/

İnternetten AKILLI ERKEN UYARI VE ACİL MÜDAHALE SİSTEMLERİ diyerek arattırın bu sistemler hırsız içeri girmeden kovan sistemler olup aidat gibi aylık ödemesi gibi masraflarıda yok. Diğerleri hırsız içeri girince haber veriyor ve aidat gibi aylık masraflar çıkarıyorlar birde iptal ederseniz iptal masrafları gibi ciddi masraflar çıkarıyorlar bir ürün alırken ayrıca şikayet sitelerine de bakın orada müşterilerin şikayetleri de size ayrıca fikir verecektir. Herşeyden önce evimizde mahremimiz var korunmaya muhtaç yaşlı ve bebeği olan aileler için çok iyi bir sistem çünkü duştayken sabun üstüne silah koyup duş almıyoruz. Allah korusun bu hırsızlar cinsel istismardan yatmış çıkmış olabilir. Eve hırsızlığa girer sonra namus hatta işi bitince kesip köşeye atanları var. O yüzden Hırsız içeri girmeden kovan bu sistemleri öneriyorum ben.

Ekli dosyalar

• 6.jpg
    6.jpg
    379.8 KB · Görüntüleme: 9
  • Banner_8.jpg
    Banner_8.jpg
    399.2 KB · Görüntüleme: 8
  • Banner kalkısma.jpg
    Banner kalkısma.jpg
    429.3 KB · Görüntüleme: 8
İnternetten AKILLI ERKEN UYARI VE ACİL MÜDAHALE SİSTEMLERİ diyerek arattırın bu sistemler hırsız içeri girmeden kovan sistemler olup aidat gibi aylık ödemesi gibi masraflarıda yok. Diğerleri hırsız içeri girince haber veriyor ve aidat gibi aylık masraflar çıkarıyorlar birde iptal ederseniz iptal masrafları gibi ciddi masraflar çıkarıyorlar bir ürün alırken ayrıca şikayet sitelerine de bakın orada müşterilerin şikayetleri de size ayrıca fikir verecektir. Herşeyden önce evimizde mahremimiz var korunmaya muhtaç yaşlı ve bebeği olan aileler için çok iyi bir sistem çünkü duştayken sabun üstüne silah koyup duş almıyoruz. Allah korusun bu hırsızlar cinsel istismardan yatmış çıkmış olabilir. Eve hırsızlığa girer sonra namus hatta işi bitince kesip köşeye atanları var. O yüzden Hırsız içeri girmeden kovan bu sistemleri öneriyorum.

Ekli dosyalar

• Banner_6.jpg
    Banner_6.jpg
    379.8 KB · Görüntüleme: 4
  • Banner_8.jpg
    Banner_8.jpg
    399.2 KB · Görüntüleme: 4
  • Banner kalkısma.jpg
    Banner kalkısma.jpg
    429.3 KB · Görüntüleme: 4
İnternetten AKILLI ERKEN UYARI VE ACİL MÜDAHALE SİSTEMLERİ diyerek arattırın bu sistemler hırsız içeri girmeden kovan sistemler olup aidat gibi aylık ödemesi gibi masraflarıda yok. Diğerleri hırsız içeri girince haber veriyor ve aidat gibi aylık masraflar çıkarıyorlar birde iptal ederseniz iptal masrafları gibi ciddi masraflar çıkarıyorlar bir ürün alırken ayrıca şikayet sitelerine de bakın orada müşterilerin şikayetleri de size ayrıca fikir verecektir. Herşeyden önce evimizde mahremimiz var korunmaya muhtaç yaşlı ve bebeği olan aileler için çok iyi bir sistem çünkü duştayken sabun üstüne silah koyup duş almıyoruz. Allah korusun bu hırsızlar cinsel istismardan yatmış çıkmış olabilir. Eve hırsızlığa girer sonra namus hatta işi bitince kesip köşeye atanları var. O yüzden Hırsız içeri girmeden kovan bu sistemleri öneriyorum.
Banner_8.jpg
Banner_5.jpg

Ekli dosyalar

• Banner_6.jpg
    Banner_6.jpg
    379.8 KB · Görüntüleme: 6
İstanbul Avrupa / Anadolu yakasında alarm sistemleri konusunda kullandığımız öncelikli markalar DSC, JABLOTRON, PARADOX 'tur. Amacımız reklam olması değil sadece kontrolkalemi ayrıcılığını yaşamak ve yaşatmak olacaktır. www.kamera-sistemleri.com üzerinden iletişim kurabilir, istek ve ihtiyaçlarınızı dile getirebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri