Ges projesi örneği 160kw veya üstü

Merhaba,
160kw veya üstü onaylanmış GES Projesi Örneğine ihtiyacım var. Kimse paylaşmak istemiyor farkındayım. Ama olur da yardımcı olmak isteyen olursa [email protected] mail adresime gönderebilir. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba,
160kw veya üstü onaylanmış GES Projesi Örneğine ihtiyacım var. Kimse paylaşmak istemiyor farkındayım. Ama olur da yardımcı olmak isteyen olursa [email protected] mail adresime gönderebilir. Teşekkür ediyorum şimdiden.
Abidik gubidik bir projeyi bile kusura bakmayın aklı başında bir teknik eleman internet ortamında paylaşmaz. Bu projeler ciddi emek ve yatırımla oluşturuluyor. Ayrıca paylaşılan projelerin kopyalanip emek hırsızlığına maruz kalması durumu da var. Siz koca GES istiyorsunuz, hem de döküman değil proje. Mümkün değil.
Forumda 3 mesajınız var sadece. Sadece işiniz düşünce foruma girip kendi bildiklerinizle de paylaşımda bulunmazsaniz derdinize ortak zor bulursunuz.

Son düzenleme:
Abidik gubidik bir projeyi bile kusura bakmayın aklı başında bir teknik eleman internet ortamında paylaşmaz. Bu projeler ciddi emek ve yatırımla oluşturuluyor. Ayrıca paylaşılan projelerin kopyalanip emek hırsızlığına maruz kalması durumu da var. Siz koca GES istiyorsunuz, hem de döküman değil proje. Mümkün değil.
Forumda 3 mesajınız var sadece. Sadece işiniz düşünce foruma girip kendi bildiklerinizle de paylaşımda bulunmazsaniz derdinize ortak zor bulursunuz
Projem onaylanmadı ve kısıtlı sürem var. Bu işlerde yeniyim. Daha önce hiç çizmedim. Onaylı bir projeye bakarak çizmek, öğrenmek istedim. Emek hırsızlığı, kopyalamak vs. gibi bir amacım yok. Bu kadar ön yargılı yaklaşmayın lütfen. Forumdaki mesaj sayımdan dolayı yaptığınız eleştiriyi kabul ediyorum. Seneler sonra aklıma geldi ve yardım alabileceğimi düşündüm. Düşüncenize saygı duyuyorum, herkes yardım sevmek zorunda değil. Ama gayet iyi niyetli mühendis arkadaşlarımız yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum.

Projem onaylanmadı ve kısıtlı sürem var. Bu işlerde yeniyim. Daha önce hiç çizmedim. Onaylı bir projeye bakarak çizmek, öğrenmek istedim. Emek hırsızlığı, kopyalamak vs. gibi bir amacım yok. Bu kadar ön yargılı yaklaşmayın lütfen. Forumdaki mesaj sayımdan dolayı yaptığınız eleştiriyi kabul ediyorum. Seneler sonra aklıma geldi ve yardım alabileceğimi düşündüm. Düşüncenize saygı duyuyorum, herkes yardım sevmek zorunda değil. Ama gayet iyi niyetli mühendis arkadaşlarımız yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum.
Projeniz varsa ve hangi kısmı onaya mani ise bunu öğrenmeniz ve düzeltmemiz mümkün değil mi?

Projeniz varsa ve hangi kısmı onaya mani ise bunu öğrenmeniz ve düzeltmemiz mümkün değil mi?
Pwire üzerinden kontrol ediliyor ve eksiklerim tek tek söylenmiyor. Yapılması gereken tüm listeyi gönderiyor bana kontrol mühendisi. 4 kez red yedi proje ama eksiklerimin listesi hep aynı. Arıyorum açmıyorlar. Örnek proje de istedim kendilerinden göndermediler. Ben kendi kendime bunu nasıl öğreneyim ki ? Doğrusunu onaylı bir projeyi görmem gerekiyor karşılaştırmak için. Bir arkadaşımız göndermiş. Ona bakarak düzenleyeceğim. Teşekkür ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri