Gemo

hamza005

Üye
Arkadaşlar kolay gelsin GEMO kullanıyoruz hepiniz bilirsiniz akıllı röle. Sistemde arızaları kendi displeyine yazıyor fakat ekran pano içinde kaldığından sürekli açıp arızaya bakıp geri kapatıyoruz. Bunun önüne geçmek için GEMO nün ekranini yani yazan arızayı HDMI gibi pano dışında başka bir ekrana yazdırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bilgi alabilir miyim.

Arkadaşlar kolay gelsin GEMO kullanıyoruz hepiniz bilirsiniz akıllı röle. Sistemde arızaları kendi displeyine yazıyor fakat ekran pano içinde kaldığından sürekli açıp arızaya bakıp geri kapatıyoruz. Bunun önüne geçmek için GEMO nün ekranini yani yazan arızayı HDMI gibi pano dışında başka bir ekrana yazdırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bilgi alabilir miyim.
Ancak trip kontağına lamba bağlayıp pano üzerine taşıyabilirsınız bence . Akıllı rölelerde öyle bir özellik ben hiç görmedim . Belki de vardır sallamış olmayayım . Ya da mantıklısı pano üzerine rölenin geldiği yeri kesip cam yerleştirmek . Onu yaptık bazı yerlerde .

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Ancak trip kontağına lamba bağlayıp pano üzerine taşıyabilirsınız bence . Akıllı rölelerde öyle bir özellik ben hiç görmedim . Belki de vardır sallamış olmayayım . Ya da mantıklısı pano üzerine rölenin geldiği yeri kesip cam yerleştirmek . Onu yaptık bazı yerlerde .
Teşekkür ediyorum ama rolenin bulunduğu konum aşağı tarafta kalıyor maalesef onu düşündük ama verimsiz olacağı için yapmadık maalesef.

Merhaba rs485 haberleşme ile delta dop ekran üzerinden gösterebilrsin ama çok mantıklı olmaz heralde maliyet artar yada gemo ürünlerinde AR2 P Panel tipi 96/96 akıllı röleleri var onu kullanabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri