Güç Ölçer Pens Ampermetre Hangi Markayı Önersiniz.

fatihanar

Üye
Merhaba arkadaşlar kompanzasyon değer ölçümlerinde kullanmak üzere güç ölçer pensampermetre almak istiyorum. Kullanan varmı hangi markayı önerirsiniz.Saygılarımla

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben brymen kullanıyorum gayet memnunum. Fiyatı da çok uygun!

durceylan bey hangi modeli sizdeki

Fluke den şaşma taşınabilir alacaksan.

Merhaba arkadaşlar kompanzasyon değer ölçümlerinde kullanmak üzere güç ölçer pensampermetre almak istiyorum. Kullanan varmı hangi markayı önerirsiniz.Saygılarımla

HT ITALIA Skylab 9032 Energytest 2020E PORTATİF ENERJİ ANALİZÖRÜ
Enerji ölçümü ile ilgili her türlü ihtiyacını karşılar..Uzun vadeli bir çözüm düşünüyorsanız HT ITALIA Skylab 9032 den vazgeçmeyin..pişman olmayacaksınız..
Elektrik Mühendisleri,Teknikerleri,Teknisyenleri,İşletme Sahipleri
Bu Ölçüm cihazı mutlaka elinizde bulunmalı...

Bu ölçü aletine sahip olmak isteyenler için ..http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...nilmamis-sok-fiyat-kacirmayin-64870958/detay/
veya bana özel mesaj atabilirler..

Son düzenleme:
Sayın fatihanar,

Kullandığım brymen marka pens güç ölçerin modeli BM151, ürünü Netes Elektronik veya İnform bayilerinden temin edebilirsiniz.
BM155 versiyonunda extra direkt pc haberleşme aparatı ve yazılımı var. Bütçeniz iyi ise Fluke öneririm. Ama bu cihaz ile 600A'e kadar olan işlerinizi fazlasıyla görür.

Ürünün linki aşağıdadır.

BRYMEN TECHNOLOGY CORPORATION

Sayın fatihanar,

Kullandığım brymen marka pens güç ölçerin modeli BM151, ürünü Netes Elektronik veya İnform bayilerinden temin edebilirsiniz.
BM155 versiyonunda extra direkt pc haberleşme aparatı ve yazılımı var. Bütçeniz iyi ise Fluke öneririm. Ama bu cihaz ile 600A'e kadar olan işlerinizi fazlasıyla görür.

Ürünün linki aşağıdadır.

BRYMEN TECHNOLOGY CORPORATION

2000A - 1000v'luk ürünüde varmış görünümüde güzel, sizin gösterdiğiniz modelde seçici anahtarı beğenmedim açıkcası. Fiyatları nasıl acaba? ; BRYMEN TECHNOLOGY CORPORATION

Sayın Scorpion Eyes,

linkini verdiğiniz ve 2000A olan ürün sadece pensampermetre, güç ölçme özelliği yok!

Ben ürünü 135$'a almıştım, şimdiki fiyatı nedir bilmiyorum.

Chaouvınarnoux F9 güç ölçer tavsiye ederim.aynı zamanda fazyönüde ölçüyor

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri