Fren bağlantısını anlayamadım

Electric gaz kolu ile bu motoru kontrol etme.k. 24 Volt
Ekli dosyayı görüntüle 52340

Gaz kolu Elk. Denetleyici 24v ve o motorla o resimdeki scooter ı

SA arkadaşlar
2 motor dan hangisini almalıyım resimdeki scooter için. 4 yaşında çocuğum kullanacak.
Bu mu
TRY 37.07 38%OFF | 12-24 V 6mm çift çıkış miller düşük hız 6 rpm öz-kilit büyük tork DC solucan dişli Motor JGY370-D çift eksen solucan dişli motorlar
https://s.click.aliexpress.com/e/coYKXGCt

Yoksa bumu?

TRY 105.71 33%OFF | 5840-31zy DC12V 24 V 12 RPM 470 RPM CW/CCW Çift şaft Azaltma Sonsuz DİŞLİ MOTOR Otomatik Giysileri askı
https://s.click.aliexpress.com/e/bKL6RDMl

Motorlari inceledim ilk linkteki motor reduktor cikis devri cok dusuk. Dakikada 6 devir ile cok yavas gider.

Buna ikinci motor daha uygun gorunuyor. Belki asiri hizlanmasin diye ust limit konulabilir.

Aslinda dusundugunuz sistemin aynisini bende yapmak istiyorum. Elimde bataryasi bitik eski bir şarjlı matkap var. Uygun bir sekilde bir scooter ile birleştirip bende cocuguma elektrikli hale getirmeyi dusunuyorum.

Kolay gelsin.

Bu işin ustası @serkan_48 ve şuan Allah bilir hangi otelin klimasıyla uğraşıyor herkes benim gibi işsiz güçsüz evde oturmuyor biraz bekleyin müsait olunca cevap yazar
Allah razı olsun
Motorlari inceledim ilk linkteki motor reduktor cikis devri cok dusuk. Dakikada 6 devir ile cok yavas gider.

Buna ikinci motor daha uygun gorunuyor. Belki asiri hizlanmasin diye ust limit konulabilir.

Aslinda dusundugunuz sistemin aynisini bende yapmak istiyorum. Elimde bataryasi bitik eski bir şarjlı matkap var. Uygun bir sekilde bir scooter ile birleştirip bende cocuguma elektrikli hale getirmeyi dusunuyorum.

Kolay gelsin.
Anladım
Peki 6 devir kaç km oluyor
Şöle bişey mi 20 kg yükte rpm 200 yazmış mesela 200rpm /60dk mı=3.3km/saat mi nası ustad.
Birde böyle küçük frenli motor bulamadım

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,437
Kullanıcılar
450,366
Son üye
msclsglts001

Yeni konular

Geri