FPWINPRO 6 versiyonu

Merhaba bildiğim kadarı ile Crc hatasını ilk defa sizden duyuyorum.

Bu zamana kadar böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşım olmadı.

Sizden ricam bilgisayarınızdaki sıkıştırılmış dosyayı açma programının güncel versiyonunu kurmanız veya benzer başka bir programla (7zip.Winrar vb.) tekrar denemeniz.

Eğer yinede açamaz iseniz Özdisan ile irtibata geçerek CD olarak alabilirsiniz.

iyi günler

Yardımlarınız için teşekkür ederim, fakat üstteki yazıyı yazmadan bir gün önce teknik servisinizi arayıp sitenizde SQL hatası var dememe rağmen halen aynı hata devam ediyor.

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server hata '80004005'

[DBNETLIB][ConnectionOpen (Invalid Instance()).]Geçersiz baðlantý.

/oUrun/baglanti.asp, satır 11

Arşiv konusuna gelince kendimi beğenmişlik yapmak istemiyorum, ama ben aynı zamanda bilişimciyim ve sorunun benden kaynaklı olmadığına adım kadar eminim.

Dediğiniz gibi olmadı bir ara gidip cd isteyeceğim.

İyi forumlar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
fp win programının demosuna ve egitim kitabına 2004 yılında 15 tl vermiştim.
o zaman erim yangın abim beni kazıklamış.

Merhaba Hilmi42

Anladığım kadarı ile Erim bey in sizden almış olduğu ücret PLC kullanım kitabı için dir.

Hala plc kitaplarımız ücretli olarak satılmaktadır.Yaklaşık şu anki değeri 20-25 Tl. arasında dır.

Zannedersem Erim Bey in günahını aldınız :D:D:D:D

iyi günler

Merhaba Hilmi42

Anladığım kadarı ile Erim bey in sizden almış olduğu ücret PLC kullanım kitabı için dir.

Hala plc kitaplarımız ücretli olarak satılmaktadır.Yaklaşık şu anki değeri 20-25 Tl. arasında dır.

Zannedersem Erim Bey in günahını aldınız :D:D:D:D

iyi günler

plc kitapları derken hangi kitaplardan bahsediyorsunuz özdisanın PLC KULLANIM VE PROGRAMLAMA (Kerem çetinkaya) bu kitabın dışında kitap varsa hemen almak istiyorum :)

Merhaba secretagent

Plc kitaplarımız derken bir anlatım hatası yapmışım.Sizinde bahsettiğiniz gibi tek bir plc programlama kitabı bulunmaktadır.
Bunun dışında Özdisan ın satışını yaptığı yine programlama üzerine 2. bir kitabı daha var ancak bu kitap Pic muadili olan Elan işlemci için yazılımış bir kitaptır.

Merhaba,
Fpwin pro 6 sürümünü indirdim. Kurulum sırasında serial.txt dosyasındaki seriali girdiğimde hata veriyor.

Merhaba

Serial sorunu program yüklemelerinde, kes yapıştır yöntemi kullanıldığında sorun yaşatabilmektedir.Farkında olmadan serial ile birlikte boş bir dijit te seçilmektedir.

Bu sebepten serial numaralarını tek tek yazarak girmenizi tavsiye ederim.Muhtemelen sorun çözülecektir.Eğer çözemez iseniz Özdisan teknik destekten bölümünden yardım alınız.

İyi günler

Teşekkür ederim.
Tek tek girince kurulum gerçekleşti. Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri