Fotocell?

tahsin173

Üye
Arkadaşlar çalıştığım yerde konveyör sistemi var. her konveyöre ait bir fotocel ve karşısında birde refektör var. sorun şu fotocel deiliği yaklaşım 7cm ve buraya sürekli bagaj takılıyor. nasıl bir koruyucu onleyıcı birşey yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim..

Mrb. Şimdi nasıl bir konveyör sistemi resim olarak koysaydınız daha verimli olurdu. Şimdi sensörün bağlı olduğu kısımda braket diye adlandırdığımız sensör bağlantı mekaniği vardır. Onlar konveyöre uzaklığı yaklaşık 100-150mm uzaklıktadır. Bu yüzden konveyörden geçen ürünler büyüklüğü ne olursa olsun takılmak gibi bir sıkıntısı olmamalı ki zaten konveyörde gayt sistemi dediğimiz mekanik düzenleyici bariyerler olması lazım...

merhaba hocam resim koymayı denedim ama başaramdım. size mail adresimi vereyim ordan görüşeilm hem sistemi görmüş olursunuz.

[email protected]

mailizini beklliyorum.

Mrb. Şimdi nasıl bir konveyör sistemi resim olarak koysaydınız daha verimli olurdu. Şimdi sensörün bağlı olduğu kısımda braket diye adlandırdığımız sensör bağlantı mekaniği vardır. Onlar konveyöre uzaklığı yaklaşık 100-150mm uzaklıktadır. Bu yüzden konveyörden geçen ürünler büyüklüğü ne olursa olsun takılmak gibi bir sıkıntısı olmamalı ki zaten konveyörde gayt sistemi dediğimiz mekanik düzenleyici bariyerler olması lazım...

en kısa zmanda sizden cevap beklliyorum iyi gcelr

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,257
Kullanıcılar
450,082
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri