Florasan lamba arızası

Hocam alt tarafi bi soru sorduk masallah florasan tarihcesini anlatmisin

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
En gicik oldugum sey florasan arizasi..kici basi ayri oynar,herseyini sifirladigim bir armatur yine yanmamakta inat etmisti..ustunde 3 sefer ziplamistim armaturun kafam rahatlamisti:))

Arizasi adama meslegi biraktirir bakiyorum herkesin anilari dokuluyor. ☺☺

Hocam alt tarafi bi soru sorduk masallah florasan tarihcesini anlatmisin

Sayin binbasi her yazisini itina ile iki kez dusunerek duzgun Turkce ile yazar. Gordugum yazilarini zevkle ve her yazisinda bildiklerime bir fazlasini katarak okuyorum. Tesekkurler sayin binbasi.

Hepinize tesekkürler verdiğiniz bilgilerden dolayı. Binbasının yazısını disarda oldugum icin okuyamadim o yüzden ön yargılı yazdim kırıcı olduysam özür dilerim binbaşı ustam

Hepinize tesekkürler verdiğiniz bilgilerden dolayı. Binbasının yazısını disarda oldugum icin okuyamadim o yüzden ön yargılı yazdim kırıcı olduysam özür dilerim binbaşı ustam
Bence de ozur dilemekle iyi etmissin.emege saygi..!

Estafurullah,hiç de önemli değil,bir elinizin altında bu notlar bulunsun,bir arıza çıktığında bunları okursunuz.(Tüm arıza olasılıklarını yazmış oldum zaten) Yani diğer maddelerle de ilgili olan bu arıza olasılıklarını.Kolay gelsin.

Estafurullah,hiç de önemli değil,bir elinizin altında bu notlar bulunsun,bir arıza çıktığında bunları okursunuz.(Tüm arıza olasılıklarını yazmış oldum zaten) Yani diğer maddelerle de ilgili olan bu arıza olasılıklarını.Kolay gelsin.
Abi bu kisa dewre etmek isini simdi ogrendim sizden allah razi olsun(starteli)

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri