film oynatamıyorum internetten

neren59

Üye
windows xp kullanıyorum.internette yayınlanan film haber benzeri şeyleri sayredemiyorum.adobe flash player yok diyor yükle diyorum yüklüyorum açıp kapatıyorum yine başa dönüyorum tekrar yükleme istiyor. bunun çaresi nedir yeğenlerim.saygılarımla

windows xp kullanıyorum.internette yayınlanan film haber benzeri şeyleri sayredemiyorum.adobe flash player yok diyor yükle diyorum yüklüyorum açıp kapatıyorum yine başa dönüyorum tekrar yükleme istiyor. bunun çaresi nedir yeğenlerim.saygılarımla

Sistem koruma amaçlı Deep freeze mi kullanıyorsunuz? devre dışı bırakmadan indirilen programları kaydetmez. Kapatıp açtığınızda pc'nizin eski halini korur. Böyle bir durum varsa yüklemede deep freeze devre dışı olmalıdır.

Xp yi zorunluluktan kullanıyorsunuz bir şey diyemem, fakat kurtulsanız iyi olur, çoğu yazılım firmaları artık xp ye, çözüm yapmamaya başladı, fakat tarayıcıları son sürümlerde kullanırsanız, düzelir gibi...

sayın scorpion eyes deep freeze adlı program kullanmıyorum.varmıdır diye program indirip tarattım yokmuş.başka ne olabilir arkadaşlar.

crome yada firefox kurup internete ordan girip film izleyebilirsin

Bence şu an en kral browser olan Chrome'u indir.. Flash'ı hiç istemiyor.. Kendi kendine temin ediyor..

abicim flashı kurmadan önce indiriyorsun ya hani. dikkat et indirirken bak muhtemelen internet explorer için indiriyorsun ve muhtemelen firefox yada google crom kullanıyorsun. o zaman kursan da çalışmaz abi.

bide bunu dene. saygılarımla.

bencede Chrome tarayıcıyı indir o işe yarar kapatıp açtığında o da silinirse virüs olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri