fırçasız dc motorlar ACİL

elktro

Üye
Fırcasız dc motorların kullanım alanları avantajları diğer motorlarla kıyaslanması beslenmesine göre çeşitleri modellenme denklemleri,kontrol yöntemleri pıd kontrol bu bilgilere ihtiyacım var ocakta seminrm var bişiler olustrdm ama daha fazla bilgiye ihtycm var

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
araştırmanıza yardımcı olur mu bilmiyorum ama kastettiğiniz motor step motor herhalde.bu şekilde yardım isterseniz veya araştırırsanız daha çok kaynak bulabilirsiniz.

Dosyanın son ksımları fırçasız dc leri anlatıyor.Umarım işine yarar...

Ekli dosyalar

• ÖZEL ELEKTRİK MOTORLARI.pdf
    4.3 MB · Görüntüleme: 4
araştırmanıza yardımcı olur mu bilmiyorum ama kastettiğiniz motor step motor herhalde.bu şekilde yardım isterseniz veya araştırırsanız daha çok kaynak bulabilirsiniz.
Step motorlarla BLDC motorlar aynı şeyler değil interneet bi çok şey var ama işte tam bir detay yokk maalesf

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri