Eski Kompanzasyon Panolarının Hali (Video)

uzmansel

Üye
Revizyonu için zar zor ikna ettiğim bir işyerinin panosu. Kondansatörlerden biri patlamış pano rezil bi durumda. Kompanze yapmakla alakası yok. Ama bunu anlatmak ne kadar zor. Neyseki bi iki gün içinde tamamını söküp yeniden yapacagım. Yine buraya bitmiş halini çeker koyarım. Yapım aşamasında çekip anlatımda yapabilirim. (Teknik Lise mezunu yeni mesleğe başlamış arkadaşlar için)
[h=1]http://www.youtube.com/watch?v=cu8vBxPv60k[/h]

Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
aslında Gayet güzel patlamıs kondanstoru degistirmen yeterli :D ha bide bitanesinin kapagı dusmus onuda takmayı unutma :D

Sen bide panoyu bittikten sonra gör :) Yuklyecegim yine buraya...

sanırsam işin içinden çıkamadı..Mevcut kompanzasyon panosunu tekrardan revize edip,düzene sokmak zordur.Allah yardımcısı olsun.

video çekimin hd kalıtesinde degil ama yine olsun guzel birseyler yapmaya çalısıyorsun :D

video çekimin hd kalıtesinde degil ama yine olsun guzel birseyler yapmaya çalısıyorsun :D
yok video HD 720p hatta bilgisayarda mükemmel görüntü ancak 1,80 GB büyüklüğünde oldu çok yüksek çözünürlükte olduğu için. bende movie maker ile küçülteyim dedim oldu pc degayet güzel oynatıyo fakat youtube a yükledim 5 saatte sabah bi baktım video b.k gibi simdi tekrar yüklüyorum. benimle alakalı değil yani..