Eplan P8 ,Malzeme listesi ile otomatik ürün yerleştirme

torrentci

Üye
Arkadaşlar Eplanda otomatik numaralandırma işlemi oldugunu biliyordum. Birde Malzeme listesi ile otomatik çizileceğini duydum. ne oldugunu tam bilmiyorum ama Bilen arkadaşlar varsa anlatabilirmi. otomatik çizim naasıl oluyor söylerseniz çok minnettar olurum. teşkkürler ☺

Otomatik çizim derken şöyle olabilir; tek hat ve motor şemasını tek bir sayfada yapabilir bunu makro haline getirirsin.Daha sonra bu makroyu seçerek daha hizli ve de hazir bir çizim olarak uygulayabilirsin.

hocam daha önce oluşturdugumuz çizimi,yani yerleştirdiklerimizi macro haline getiriyoruz. sadece çağırdığımızda hazır halde gelmiş oluyo doğru anladım demi. yani birkaç ürünü koydugumuzda devreyi otomatik hazırlaması gibi birşey söz konusu değil. Bu arada cevabınız için teşekkür ederim ☺

Kısmen evet fakat değişken olabilir ürün isimleri vs. Sizin tam istediğiniz belki bu olmayabilirde,iyi calismalar :)

teşekkür sağolun ☺ bu olayı eplanın yabancı bir videosunda görmüştüm. o yuzden kafam takıldı. ama irşey bulursam sizi de bilgilendirim .

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri