Eplan p8 de parça listesi ve sipariş listesi nasıl çıkarılır?

gbek1

Üye
Eplan p8 de parça listesi ve sipariş listesi nasıl çıkarılır. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Utilities
Reports
Generate
New
Part list

Sipariş listesi çıkarmayı bilen yok mu?

sipariş listesi

Utilities
Reports
Generate
New
Summarized part list

E plan bir elektrik çizim programı, dolayısıyla muhasebe ile ilgili işlemlerinizi yapabileceğinizi sanmıyorum..

Peki madem yapılabiliyor o zaman ben size "Summurized Part List"(SPL) nereden açılır onu anlatayım. SPL projede kullanılan parçaların toplam miktarlarını özet olarak veren listedir. E plan P8 de Utilties --> Reports ->Generate ->New->Summarized Part List->Ok

Peki madem yapılabiliyor o zaman ben size "Summurized Part List"(SPL) nereden açılır onu anlatayım. SPL projede kullanılan parçaların toplam miktarlarını özet olarak veren listedir. E plan P8 de Utilties --> Reports ->Generate ->New->Summarized Part List->Ok

Arkadaşım eğer tüm ürünlerde price ve discount ile birlikte master datadan girmiş isen part list fiyatlı olur.
Aksi halde fiyat göremezsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,276
Kullanıcılar
450,099
Son üye
OMER_FARUK_ILHAN

Yeni konular

Geri