eplan acil yardım

brutallic

Üye
arkadaslar belki uygunsuz yere konu açmış olabilirm

çarşamba gunu bi otomasyon şirketinde eplan ile olan bilgimi ölcücekler işe başlıyacagım hayırlısıyla bana ders verebilcek yada temel şeyleri ögretebilcek arkadaslar arıyorum lütfen 5 aydır işsizim
ilgilenenler özel mesaj cekebilir

dökümanlarla olmuyo mert bilgi işlemden araştırdım eplan programındaki yardım bölümündende araştırdım ama hayla yeterli deilim malzeme secme klemens ve numaralandırmaları ögrensem yeter gibi
lütfen yardım

Lütfen bizi arayınız,

Mert Bilgi İşlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş
0212 676 52 48

slm ben bildigim kadar yardım ederim bilmiyorum ne kadar vaktin var,mail adresini yaz ulaşırım ben sana.

merhaba MErt bey hagi ilde olduğunuzu bildirirseniz yardımcı olabilirim

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma EPLAN Electric P8 1.9 International SP1 HF1 kurdum ve emulator kurulumunuda gerçekleştirdim fakat bir türlü lisanslama işlemini tamamlayamıyorum bu konuda yerdımlarınızı bkliyorum. **********@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma EPLAN Electric P8 1.9 International SP1 HF1 kurdum ve emulator kurulumunuda gerçekleştirdim fakat bir türlü lisanslama işlemini tamamlayamıyorum bu konuda yerdımlarınızı bkliyorum. [email protected]

Merhaba Akın bey;

Eplan 32-64 bit hangisi öncelikle.İzinde olduğumdan ötürü geç cevaplayabiliyorum şu an hangi durumdasınız yardımcı olayım.

mrb arakdaşlar eplan 2.0 kullanıyorum fakat project.propertıes den genel proje ayarlarını yaparken .cerator yazan yerı bır turlu değiştiremıyorum .uzeıne tılayınce hıçbir şekılde daha önceden yazılmış kişi ismini değiştiremiyorum yardımcı ollursanız sewınırım

mrb hocam eplan daha önceden tasarlanmış bir proje açtıgımızda onda kullanılan tüm parcaları ben kendı eplanımın kütüpanesine nasıl alırım böyle bişey mümkünmü .

mrb arakdaşlar eplan 2.0 kullanıyorum fakat project.propertıes den genel proje ayarlarını yaparken .cerator yazan yerı bır turlu değiştiremıyorum .uzeıne tılayınce hıçbir şekılde daha önceden yazılmış kişi ismini değiştiremiyorum yardımcı ollursanız sewınırım

Onu değiştiremezsiniz pc'ye kurulumda sorar ve bilgisayarın adı neyse onu alır.Ancak antet ve kapak sayfalarınızda size özel girdi yapabilirsiniz.

Saygılarımla
Dinçer

Forum istatistikleri

Konular
128,422
Kullanıcılar
450,339
Son üye
sharps2
Geri