ENTES RG3-12C Rölesini Tek Akım Trafosu İle Kullanma

Ben senin adına üzülüyorum. Gereksiz yorumlarla konuyu sapıtmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Konuyu amacının dışına çıkarmaktan başka bir işe yaramıyorsun.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben senin adına üzülüyorum. Gereksiz yorumlarla konuyu sapıtmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Konuyu amacının dışına çıkarmaktan başka bir işe yaramıyorsun.

Tam tersi ben sadece Sn Father'a cevap vermek için yazdım o mesajı(Alıntılı mesaj). Konuyla ilgili cevabım öncesinde yani 3.mesajda herhalde hala görmedin !
Bir önceki mesajımda da sana verilen 2.mesajdaki masalı sorgulaman gerektiğini belirttim.

Yani tüm mesajlarım senin açtığın konuya yönelik. Mesajımın Seni ilgilendirmeyen kısmına zıplayıp konuyu amacından çıkaran sadece sensin ! Sen sadece sor

Tam tersi ben sadece Sn Father'a cevap vermek için yazdım o mesajı(Alıntılı mesaj). Konuyla ilgili cevabım öncesinde yani 3.mesajda herhalde hala görmedin !
Bir önceki mesajımda da sana verilen 2.mesajdaki bilgileri sorgulamanı istediğimi belirttim.

Yani tüm mesajlarım senin açtığın konuya yönelik. Mesajımın Seni ilgilendirmeyen kısmına zıplayıp konuyu amacından çıkaran sadece sensin !

Ben bütün paylaşımların altındaki yorumları okurum gözümden kaçan biryer olduğunu düşünmüyorum. Forumda bilgi paylaşımı dışında tartışman gereken husumetlerin varsa özel mesaj yolu ile çözebilirsin.

Nerede ne şekilde yorum yapacağını bilmiyorsun sonrada gelmişsin akıl veriyorsun.

Ben sadece bana yöneltilen sorulara cevap verdim. Ama bende kabahat sen 2.mesajdaki yoruma inan hatta tarif ettiği bağlantıyıda yap gör ... ... :)

Neyse istediğine inan istediğine inanma. Bazı tecrübeler acı tecrübeler yaşanarak edinilir. Sen bu yolu tercih etmek istiyorsun anlaşılan yolun açık olsun...

Ben önerileri her zaman dikkate alırım. Yalnız üslubuna biraz dikkat et ki insanlar senin iyi niyetinden şüphe duymasın.:)

Ben önerileri her zaman dikkate alırım. Yalnız üslubuna biraz dikkat et ki insanlar senin iyi niyetinden şüphe duymasın.:)

Yo yo sen dikkate al hatta o bağlantıyı da yap. O zaman kimin verdiği bilgiye güvenip kimden şüphe duyacağını öğrenmiş olursun :D Bunun adına acı tecrübe diyorlar !

Yo yo sen dikkate al hatta o bağlantıyı da yap. O zaman kimin verdiği bilgiye güvenip kimden şüphe duyacağını öğrenmiş olursun :D Bunun adına acı tecrübe diyorlar !
Şimdi sen hangi bağlantıyı yapacağım konusunda nasıl bir yargıya vardın takdiri şayan bir durum. Buradaki ustaların çoğunu 2009 yılından beri tanıyorum. Daha önce birçok bilgi paylaşımımız oldu. Seninle bu şekilde tanışmak istemezdim.:( Kısmet bu şekilde tanışmak nasip oldu. :D

Şimdi sen hangi bağlantıyı yapacağım konusunda nasıl bir yargıya vardın takdiri şayan bir durum. Buradaki ustaların çoğunu 2009 yılından beri tanıyorum. Daha önce birçok bilgi paylaşımımız oldu. Seninle bu şekilde tanışmak istemezdim.:( Kısmet bu şekilde tanışmak nasip oldu. :D

Sıkıntı yok aslanım yanlış bilgiyi dikkate almakta ısrarcıysan bunun sonuçlarını da göreceksin demektir. Benim ki sadece tecrübeler ışığında verilen nacizane tavsiyelerdir.

Seninle tanışıyoruz merak etme Ben eski Teknikadam_41 ve Scorpioneyes !

Sıkıntı yok aslanım yanlış bilgiyi dikkate almakta ısrarcıysan bunun sonuçlarını da göreceksin demektir. Benim ki sadece tecrübeler ışığında verilen nacizane tavsiyedir.

Seninle tanışıyoruz merak etme Ben eski Teknikadam_41 ve Scorpioneyes !
Teknik Adam 41 Fullaş Analizör nickleri ile hep bana sataştın bak yinede sataştın. :):D:D

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri