Entegre kodu

ibrahim1996

Katılımcı Üye
Resimdeki SMD U1 entegre kodu 93933 okunuyor bu entegreyi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz güç kartı
IMG_20210508_185151.jpg

Bulunduğu konum ve bir ucunun Opto-kuplör'e bağlandığına bakarak TL431 gibi bir şönt regülatör'e benziyor. Tabii bu kesin bilgi değil, benim tahminim. Aşağıdaki görsel temsilidir. Fikir vermesi açısından yükledim.

Ekli dosyalar

• stdby.jpg
    stdby.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 13
Bu kodda entegre veya muadil ürünü nasıl belirleyebiliriz bildim site ve programlar ile denedim ama bulamdım

Entegreyi bende bulamadım.

Devreyi takip ettiğimizde altta J1 soketine ne takılıyor? Nereye gidiyor? Devreden belki birseyler çıkartılabilir.

Kolay gelsin.

Devreyi takip ettiğimizde altta J1 soketine ne takılıyor? Nereye gidiyor? Devreden belki birseyler çıkartılabilir.

Kolay gelsin.
817 optocuplör takılı çıkış katındaki feetback kısmına baglı ama bu işi görebilecek muadil entegre yı belirleyemedim cins bir entegre

Kolay gelsin.
J1 soket değil de Optokuplör büyük ihtimalle. Arkadaş yerinden sökmüş.

Evet siz söyleyince farkettim. Dediğiniz gibi muhtemelen optokuplorun düşük voltaj tarafındaki opto ledine ait bacakları.

Muhtemelen tl431 muadili bir entegre. Çinlilerin böyle uygulamaları var. Temel semaya göre değerlendirmek lazım.

Iyi tesbit.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri