En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

arkadaşlar legrand içn öok dandşk demiler ama bunu neye göre yorumlamışlar acaba .Ben yıllardır bir çok markanın yanı sıra legrndıda kullandım .ama hiç bir sorun yaşamadım legrand ta.bilakis en iyi sonucuna vardım.Montaj detayındada bir sorun görmedim gayet iyi.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merlin gerin tabiki bu işde kilometre taşı olmuş ustalara sordum onların cevabı merlin gerin ama abb gibi bi markayı ankete koymayan arkadaşlarımada tessüf ederim. Özellikle son yıllarda merlin gerini geçecek gibi börünüyor.

valla ne yalan söleyeyim ben bir elektrrik öğrencisi olarak şu ana kadar gördüğüm en fazla sigorta çeşidi siemens dir.ama bu deemek olmuyorkii siemens iyi ,,,,,,

arkadaşlar abb sigortayıda koydum ankete kolay gelsin

muratcyber ' Alıntı:
arkadaşlar abb sigortayıda koydum ankete kolay gelsin

sayın muratcyber

mümkünse ŞEMS markayıda seçeneklere ekleyebilirmisiz bizim buralarda çok tercih ediliyor

Arkadaşlar ben de oyumu kullandım. Beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmayan SIEMENS'ten yana oy verdim. Garanti dahilinde olmadığı halde kullanım hatası olan ürünlerimi müşteri memnuniyeti adına değiştirmesi, Türkiye'mizin krizli dönemlerinde dahi şalt ve enstalasyon tekniği ürünlerinin fiyatlarını başka markalar gibi dövize çevirmeyip, her zaman TÜRK LİRASI olarak ürünlerini satması, oyumu SIEMENS olarak vermemin en önemli unsurlarından biridir. Tabiki kalitesini tartışmam söz konusu bile değil.

lBUFER LEGRANT en estetik ,en kullanışlı,en kalitelisi

bufer senelerin markası......siemensin adı var .

ben sımensin kalitesine bişey diyemem ama sahtesi çok olduğu hep içimde sıkıntı oluyo o yüzden kullanmamaya çalışıyorum açıkçası tercihim legrant ve merlin gern yönünde avsiye ederim herkesin fikrine de saygı duyarım.

eypd ' Alıntı:
lBUFER LEGRANT en estetik ,en kullanışlı,en kalitelisi

bufer senelerin markası......siemensin adı var .

evet doğru arkadaşım legrand da çok iyi bir sigorta üretiyor türkiyede de fabrikaları var
gebzede 3 kere gittim oraya adamlar son teknolojiyi kullanıyorlar üretimde

by.abdullah ' Alıntı:
ben sımensin kalitesine bişey diyemem ama sahtesi çok olduğu hep içimde sıkıntı oluyo o yüzden kullanmamaya çalışıyorum açıkçası tercihim legrant ve merlin gern yönünde avsiye ederim herkesin fikrine de saygı duyarım.
doğru söylüyorsun arkadaşım her şeyin sahtesini çıkartıyorlar. bunuda yok etmek için iş bize düşüyor biz kullanmasak Türkiyede bunu satamazlar teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,235
Kullanıcılar
450,034
Son üye
aaaahaha

Yeni konular

Geri