Emeğinize sağlık.

az önce direnç kodu programı bulmuştum bu daha güzelmiş teşekkürler :)

Elektronik Paket v1.9

Önceki Programa Ek olarak;
Topraklama Hesaplama Bölümü Eklenmiştir.
OG Gerilim Düşümü Bölümüne ise Rapor Ver Butonu İle Yaptığınız Hesabı kaydedebileceğiniz özellik eklenmiştir.

Teknik Bilgi ve Destekten dolayı fahri yetiş bey'e teşekkür ederim.

+POP'larınızı bekliyorum. kuru kuruya teşekkür etmeyin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektronik Paket v1.9

Önceki Programa Ek olarak;
Topraklama Hesaplama Bölümü Eklenmiştir.
OG Gerilim Düşümü Bölümüne ise Rapor Ver Butonu İle Yaptığınız Hesabı kaydedebileceğiniz özellik eklenmiştir.

Teknik Bilgi ve Destekten dolayı fahri yetiş bey'e teşekkür ederim.

+POP'larınızı bekliyorum. kuru kuruya teşekkür etmeyin :)

fahri yetiş bey OG Gerilim Düşümü Bölümüne ise Rapor Ver butonunda küçük bir hatamı buldu düzelttim son hali alttadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sn,ikayserili, paket program; formüller ve matematik hesaplamaları eziyet olarak görenler için bir nevi "ilaç" gibi bir çözümü olan program niteliğinde ve işlevsel olmuş,ellerinize sağlık.Elektronik paket programa işinde, her türlü desteği ve yardımı sağlayan sn. scorpioneyes ve sn.fahri yetiş bey'e de minnettarlığımı buradan ayrıca ifade etmek isterim.Bu tür çalışmalar(Programlar) çalışma bakımından basit,ancak geri planda içerdikleri,ustalık,sabır,emek gerektiren programlama(Visual basic gibi)dillerinin, uzun zamanlarda oluşturulan karmaşık alt yapısı nedeniyle, herkes tarafından çok takdir edilmeye ve beğenilmeye layıktır.Yeni ve işlevsel olan başka paket programların da devamının gelmesini, en az benim kadar tüm forumdakilerin de heyecan ve şevkle,sabırsızlıkla bekleyeceğini tahmin edebiliyorum.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/civata-emniyetli-yük-hesabı.24933/

Not:Bu adresteki değerli bir üyemizin de civata seçimi konusundaki adeta bir abak niteliğindeki mini paket programını da ayrıca çok takdir etmiştim.

Emeğinize sağlık teşekkürler...

Programı açalı 1 dk oldu çok beğendim çok güzel olmuş sağolasın

eline sağlık kardeşim gerçekten faydalı olmuş laptopun cpu sunu yaktım datashhet kısmından arattırdım bir sürü çıktı bayağıdır onlara bakıyordum :) bütün kısımları inceledim gerçekten güzel olmuş eksik bir nokta tespit edemedim tabi inş hesaplamalar doğrudur test etmedim emeğine sağlık

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri