ELEKTRONİK DEVRE İSTEĞİ

enexs

bu arkadasımızın cevabını verim

kardes kalvyede her tusun özel bir akımı vardır bu akımlar naylon devre kartlarına arsında mmlik boşluk olacak derecede yerleştirilir sen tuşa bastğnda bu iki devre biribirine değer ve pc bu akımı algılayarak hengi tuşa basmak istiorsan tuşu ekrana yansıtır

ben bu iki devreden birer kablo aldım isteğimde bunn üzerine bi kablodaki akımı diyerini seri ve kesikli geçirmekki tuşa seri bir basım olsun artık anlamadysan senn sorunun

kahin kelimesinin anlamıda geleceği görendir beyin okuyan değil

Arkadaşlar, gerginliğe gerek yok, arkadaşımız sadece osilatörü kastetmek istemiş ama kelime olarak aklına gelmemiş olabilir. Normal bir durum yani

bana 10 led ile yapılacak sırayla 123456789 şeklinde sırayla yanacak 10. yandımı başta 2 şer 2şer yanacak 2468 10 şeklinde bunuda tamamladıktan sonra hepsi yanacak bu işlemin sonunda tekrar baştan başlayacak

Sayacak sayılar ikilik sistemde mi yanacak yoksa karaşimşek gibi sırasıyla 1. led 2. led ..... şeklinde mi yanacak. Eğer ki ikilik sitemde yanacaksa 4 tane led ile bu işi halledersin.

iyi günler herkese.bana 10khz lik bi osilatör lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,317
Kullanıcılar
450,151
Son üye
YunusTuncel

Yeni konular

Geri