Elektrik Sınavı

btatir

Üye
Merhaba ben babam iiçin buraya üye oldum babam da elektrikçi şeker fabrikasında çalışıyor yakında bir sınava giricek kadro sınavı herhalde sizden bu sınav hakkında çıkan sorular ve düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden tşk ederim

çalıştığı firma tarafından sınav yapılacaksa fabrikanın genel makinelerindeki sistemlerden sorular karşısına çıkacaktır diye düşünüyorum. kullanılan ekipmanlara ait şemaların okunması vb.

Bu forumu siz değil babanız kullansa kendisi için daha iyi olur. En azından kendi eksikliklerini yada unuttuklarını hatırlaması daha da kolaylaşır. Bilgiyi iş gereksiminden değil kendi isteğinizden dolayı edinin. Saygılar

Bu forumu siz değil babanız kullansa kendisi için daha iyi olur. En azından kendi eksikliklerini yada unuttuklarını hatırlaması daha da kolaylaşır. Bilgiyi iş gereksiminden değil kendi isteğinizden dolayı edinin. Saygılar

babam bilgisayar kullanmayı bilse buraya ben deil ztn babam yazardı görüşleriniz için tşk ederim

genenille fabrikalardaki durum ile ilgili oluyor ben stajımı şeker fabrikasında yapmıştım ustalar öle demişti sonradan bir değişiklik oldumu bilmiyorum baya zaman geçti

Son düzenleme:
Merhaba ben babam iiçin buraya üye oldum babam da elektrikçi şeker fabrikasında çalışıyor yakında bir sınava giricek kadro sınavı herhalde sizden bu sınav hakkında çıkan sorular ve düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden tşk ederim

Soruları kim hazırlayacak belli mi?

Bana sorarsanız bazı sorular vardırki önemlidir 1 hp (beygir) kaç kw eder gibi can alıcı sorular.mesela bir şalter arızalandı elinde yedek yok ama sistem çalışması lazım ne yaparsın gibi.Bazı yerlerde ise öyle sorular çıkmaz insanın konuşmasından karşısındaki kişi notunu verir bu işin üstesinden gelebilir diye düşünür

Sayın btatir !
Profil bilgilerinizde 44 yaşında olduğunuz yazıyor. Merakımı hoş görün, babanız kaç yaşında ?. Hala çalışıp, kadroya girmek istediğine göre !!!...

Sayın btatir !
Profil bilgilerinizde 44 yaşında olduğunuz yazıyor. Merakımı hoş görün, babanız kaç yaşında ?. Hala çalışıp, kadroya girmek istediğine göre !!!...

babamın dogum tarihini girdim bi sorun olursa değiştirebilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri