Elektrik Proje Tasarım Eğitimi Verilir

elk212

Üye
İnternette karşılaşabileceğiniz, sadece AutoCAD giriş seviyesi, ile yarı seviyeli topraklama, aydınlatma hesabı ve pano yükleme gibi basit ve asla bir elektrik projesi tasarımı yapmanıza yardımcı olmayacak kurslardan daha fazla teorik ve pratik bilgiyi sunabilirim.

Havaalanı, stadyum, kültür merkezi, alışveriş merkezi, otel, otopark, fabrika, hastane gibi sağlık, endüstriyel, eğitim, kültür ve sosyal tesisler gibi proje alanlarında geniş bir örnek yelpazesiyle de kendi projelerinizi tasarlarken kullanabileceğiniz örnekleri size temin edebilirim.

Türkiye'deki birkaç tane bulunan ve dünyadaki bazı büyük mühendislik şirketlerinin proje hazırlama prensipleri ve standartlar doğrultusunda proje çizimi öğrenmenizi sağlayabilirim.

Son düzenleme:
Eğitimi internet üzerinden vereceğim. İstanbul'da yaşayanlara yüz yüze de eğitim verebilirim.

Eğitim yerine, sadece elektrik proje örneklerine ihtiyaç duyanlara da, oldukça uygun fiyatlara proje örnekleri temin edebilirim.

İnternette karşılaşabileceğiniz, sadece AutoCAD giriş seviyesi, ile yarı seviyeli topraklama, aydınlatma hesabı ve pano yükleme gibi basit ve asla bir elektrik projesi tasarımı yapmanıza yardımcı olmayacak kurslardan daha fazla teorik ve pratik bilgiyi sunabilirim.

Havaalanı, stadyum, kültür merkezi, alışveriş merkezi, otel, otopark, fabrika, hastane gibi sağlık, endüstriyel, eğitim, kültür ve sosyal tesisler gibi proje alanlarında geniş bir örnek yelpazesiyle de kendi projelerinizi tasarlarken kullanabileceğiniz örnekleri size temin edebilirim.

Türkiye'deki birkaç tane bulunan ve dünyadaki bazı büyük mühendislik şirketlerinin proje hazırlama prensipleri ve standartlar doğrultusunda proje çizimi öğrenmenizi sağlayabilirim.

kursu nerde vereceksiniz detaylı açıklama bekliyorum

kursu nerde vereceksiniz detaylı açıklama bekliyorum

İnternet üzerinden verebiliirm, İstanbul'da yaşayanlara yüz yüze eğitim verebilirim. Sanırım size gelen projeleri kontrol için öğrenmek istiyorsunuz. Size özelden email adresimi atıyorum, oradan bana yazarsanız, daha ayrıntılı konuşuruz.

İnternet uzerınden için bi görüşebilirmiyiz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,227
Son üye
kullanıcı2343

Yeni konular

Geri