elektrik motorlarını anlatan bir site faydalı olacağını düşündüm

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Site ingilizce olduğu için kimsenin ilgisini çekmemiş sanırım 821 kişi bakmış kimse yorum yapmamiş:) ben butür sitelerin içeriğini görebilmek Türkçeye çevirmek için google chrome yi kullanıyorum faydasını göreceğinizi umuyorum

elektrık motorlarını su sıtede görüldüğü gibi anlatan bir akademisyen,öğretim görevlisi veya öğretmen yoktur herhalde

sedat demir arkadaşıma teşekür ederim yabancı dil bir yayın benim yabancı dilim yok resimler den gördüğüm temel elektrik motorları ve manyatik alanetkisi apörlörön yapısı bilgisi güzel birşey . mesleyi motor bobinaj olan icin temel bilgi megep dökümanlarında türk akademisyen hocalarımızın eserileri cok daha porofosyanel ve dahada uzmanlar bu mesleyin icinde olanlar bilir.sizde bir emek arcamışsınız elinize sağlık. :)

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri