Elektrik Mühendisi Arkadaşlar aramaktayız

scoker18

Üye
Tercihen ingilizce bilen
Seyahat engeli olmayan Elektrik mühendisi arkadaşlar aramaktayız.
[email protected]sine cv atabilirler.

kardeşim biraz iş tanımını yaparmısın boyle yuzeysel ılanlar vermeyelim.

hocam ben bu sene mezun olacağım ingilizcem iyi seviyede sıkıntı yaşamam
ayrıca yurtdışı dediğiniz yer neresi bu da önemli

Tercihen ingilizce bilen
Seyahat engeli olmayan Elektrik mühendisi arkadaşlar aramaktayız.
[email protected]sine cv atabilirler.

kardeş şu elektrik mühendisi adam ne yapıcak ne acayip ilanlar veriliyo anlamıyorum zaten iş ilanlarına bak internetten hepsi saçma sapan mesela adam 23-40 yaş arası demiş en az 5 sene deneyimli yahu kardeşim 23 yaşındaki bir mühendis en az nasıl 5 sene deneyimli olsun.
scoker bu lafımda sana Allahtan bir işiniz var illa ucuza adam çalıştıracaksınız ne üdüğü belli olmayan bir işte.Bir işiniz var Allahtan.Bazı insanlar küçük dağları kendi yarattığını sanıyorlar.Çevrimiçi olduğun halde cevap vermiyosun bu çok büyük saygısızlık.

yeni mezun biri isinize yarar mı?Biraz daha ayrıntı lutfen...

patron ben mühendis değilim ama istediğin mühendisi getir bilgi yarışına varım iş konusu olsun bilgi konusu olsun kumanda sistemleri apartman okul villa elektriği kompanzasyon panosu merkezi uydu sistemleri vesayre elektrikle ilgili aklına ne gelirse yapıyorum çok sayıda okul bina villa elektriği yaptım yaş 25 referans verebilirm yurt dışı engelim yok bekarım hereyere gidebilirim 2250 maaşa çalışırım düşün

Arkadaşlar ben bu ilan sahibine farklı ilanlar için en az 3 kere CV gönderdim, hiç bir şekilde iş etiğine uymadıkları için geri dönüş yapmadılar... O yüzden ilgilenen varsa CV gönderin, onlar sizi ararlar!!!...

Arkadaşlar ben bu ilan sahibine farklı ilanlar için en az 3 kere CV gönderdim, hiç bir şekilde iş etiğine uymadıkları için geri dönüş yapmadılar... O yüzden ilgilenen varsa CV gönderin, onlar sizi ararlar!!!...

Zaten verilen ilanın zayıflığından belli :) ayrıca arkadaşa scoker'e yaz dediğimizde baskılara dayanamadı cevrımıcı ıken cevrımdısı oldu cunku bir işilanı vermesını bıle bılmezler.Allahtan işveren olmuşlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,993
Son üye
sedat2727

Yeni konular

Geri